GTA 5 MOBILE EXTREME

5.6.0

Updated
Download
5.0/5 Votes: 1,716
Version
5.6.0

Report this app

Description

Doctor Mario World 1.4.1

Sinir bozucu virüs ortadan kaldırmak için bulmaca yeteneklerinizi kullanın! Maç virüs ile kapsül ve onları yok izleyin! Sadece yatay veya dikey olarak onları temizlemek için aynı renk üç nesne maç.

Neyse ki, Dr. Mario ve arkadaşları bozan becerileri ve kalan yarısını kullanabilirsiniz-virüs stratejik sıfıra özellikle baş belası virüsler yönünde kapsül.

Virüsler Farklı şaşırtıcı yapılandırma kapsülleri sınırlı sayıda kullanarak temizlenmiş olması gerekir, çünkü zaman ayırın. Sakin yaklaşımınız, ve sen’ plana tutmak;ll;virüslere hiçbir zaman dünyası!

Dr. Mario’ kurtulmak Anons Dr. Mario!Virüs bir renkli dökme Dr. Mario’ vardır;s panik içinde dünya!

Doctor Mario World ve arkadaşları laboratuvar önlüğü giyin ve kapsül almış. Şimdi onlar’temkinli o asi virüsü ortadan kaldırmak için.Dr. Mario’ değil;

Ara üzerinde sadece bir t—Dr. Şeftali, Dr. Bowser ve diğer görev yapmaktadır. Ek becerileri ile doktorlar yardımcı Goomba, Koopa Troopa gibi yardımcıları ile personel ve Buzzy Beetle.

Doctor Mario World, doktorlar ve asistanları tarzı ve hızı uygun bir kombinasyonu bulmak için çeşitli virüs AVI becerileri, yani deney var.

Çok farklı dünyalar üzerinde aşamaları yüzlerce kaydetmek için temkinli! güncel Dünyalar, güncel doktorlar, ve daha düzenli olarak teslim edilecektir.

Birlikte dünyanın Farklı yerindeki arkadaşlarınız ve aile ile oynamak! Sen’güncelden gönderin bu işte yalnız değil ve dayanıklılık al-sahne versiyonu kullanmak için gönlünü veriyor.

O zaman, bulmaca çözme ilerleme gösterin. Versus versiyonunda zorlu başkaları tarafından bir parçasıdır-bir gönül kullanmadan bozan virüs üzerinde yoğunluğu yükseltebilir misin!

Savaş puanı kazanmak ve kademe artırmak zafer online doktor ve yardımcıları doğru açılan ve amaç bulmak. Bu oyuna başlamak için oyun içi alımlarda isteğe bağlı bedava notlar:

Sürekli Internet gerekli ve uyumlu bir akıllı cihaz. Veri ücretleri geçerli olabilir. Reklam içerebilir. Reklam yönünde daha detaylı bilgi için bakın bu “Nintendo Gizlilik Politikası” bölümünde bilgilerinizi Nasıl kullanıyoruz. Kullanıcı Sözleşmesi:https://destek.drmario-dünya.com/eula

Oyuncular, Dr. Mario World ile farklı bir meydan okuma için bu işe bular içindeler. Bu oyun, herkesin en sevdiği tesisatçının genellikle bulunduğu normal platformer, macera oyunundan uzaktır.

Bu sefer Mario beyaz bir laboratuvar önlüğü üzerinde dons ve eğlenceli ama zorlu bir bulmaca oyunu boyunca size rehberlik eder. Burada Dr. Mario World’de oyuncular bulmaca tahtasındaki kapsülleri eşleştirerek virüslerden kurtulmak zorunda kalacak.

Oyun, Dr. Mario’nun Dünyasında renkli virüslerin ortaya çıkmasıyla başlar ve onları iyileştirmenin tek yolu renklerini eşit derecede renkli şifa kapsülleriyle eşleştirmektir.

Dr. Mario, oyuncuların tahtanın en üstünde bulunan virüslerle aynı renk kombinasyonuna sahip kapsülleri yerleştirmeleri gereken eşleşen bir bulmaca oyunudur.

İlk birkaç turda, kapsülleri aynı renkli virüslere karşı yerleştirmek kolay olacaktır. Ancak oyuncular seviyelerde ilerledikçe, tahtadaki rastgele engeller nedeniyle virüslere ulaşmak daha zor olacaktır.

Bloklar, oyuncuların kapsülleri doğrudan bu sinir bozucu virüslere sürüklemelerini önleyecektir. Ancak, kapsülleri yatay veya dikey olarak döndürebileceğiniz için oyuncuların endişelenmesine gerek yoktur.

Sadece engellerin ve blokların etrafında ustalıkla gezinmenin tamamen becerilerinize bağlı olacağını unutmayın. Oyun ayrıca sınırlı kapsüllere sahip olmanın ek zorluğunu da sunuyor.

Ancak, oyuncular bunları akıllıca kullanmak ve sadece bir kapsülle mümkün olduğunca çok virüsü ortadan kaldırmak zorunda kalacak.

Ünlü Mario oyunlarının diğer karakterleri de burada Dr. Mario’da mevcut, Dr. Peach ve hatta Dr. Bowser da dahil. Oyuncular, Mario’nun arkadaşlarının sahip olduğu özel becerileri kullanma bonusu ile oyun karakterlerini değiştirebilirler.

Bu, her aşamayı daha da heyecan verici hale getirir ve oyuncular bazı özel becerilerin bazı seviyelerde yararlı olduğunu göreceklerdir. Seviyeleri ve aşamaları temizlemek, oyuncuları virüslerle de boğuşan diğer dünyalara getirecek.

Yeni dünyaları ziyaret etmek, oyunculara yeni doktorlarla ve hatta asistanlarıyla tanışma şansı da verir!

Mario’nun Dr. Mario World’de etrafta zıplayıp Koopas’ın kafasına basmadığını görmek gerçekten ferahlatıcı. Oyuncular hapları virüslerle eşleştirmeye çalışırken oturup rahatlayabilirler. Dr. Mario World keyiflidir ve terlemeden herkes tarafından oynanabilir.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir