webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Dino Tamers 2.01

Arcadia, insanlığın son umudu Hoşgeldiniz. Dinozorlar ile dolu bir dünya.Birlikte tarih öncesi Jura canlılar binmek için daha çok OYUNCULU ONLİNE DİNO BİR SANCTUARYTFarklıe diğer kullanıcılar ile arkadaş olmak için iyi bir yol yoktur! Örneğin triceratops gibi online ve uysal otobur birlikte dünya keşfetmek. Eğer cesur hissediyorsanız, bu raptor, spinosaur ve Trex gibi vahşi etobur da ada dolaşıyor.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1362″]

Dino Tamers, UPOnce EYER ölümcül canlıları evcilleştirdi var, eyer ve tehlikeli güncel dünyayı keşfetmek senin. T tırmanmak-Rex ve İzle küçük yaratıkları korku içinde koşturma!BEN SOUNDDino BİR Terbiyecileri güncel sinsi bir mekanik özellikleri, fark edilmeden favori dinozorlar yakın ve kişisel kalkmak için izin VERMEYİN.

Arcadia dolaşmak ölümcül etobur atlatmak için kullanın ağaçları, uzun çim ve bitki örtüsü.SAVAŞ & HUNT yolunuzu JURASSİC WİLDERNESSUnlock RPG tarzı öğeleri arasında zorlu görevler yolumuzu savaş dinozor becerilerini geliştirmek için!Böyle kanatları gibi harika güncel özellikler kilidini evriminin bir sonraki aşama, dinozor DNA’SI güncellemeye DİNOSAURSStudy gizemli bir ember GELİŞMEYE.

Dino Tamers, uçan Spino yolculuk için kendinizi temkinlilayın!Savaş, uysal & olarak Arcadia ve yerel sakinleri dünya ortaya çıkarmak gibi hikaye boyunca ARCADİAFollow GİZEMİNİ; interaktif hikaye yolumuzu zanaat!Foxie Ventures Dino Terbiyecisi ailesine hoş geldiniz! güncel içerik çok fazla Jurassic suların bir Mosasaurus – köpekbalığı olarak ekleyecek. İnteraktif aksiyon başlaması ve bedava bugün indirin!

Servis & şartları; Gizlilik PolicyBy bu oyunu indirirken: https://www.foxieventures.com/termsour Gizlilik Politikası:https://www bulunabilir bulunabilir hizmet şartlarımızı kabul etmiş oluyorsunuz.foxieventures.com/privacyİn-App PurchasesThis uygulamasında isteğe bağlı gerçek kazanç kazandıran app alımları sunmaktadır.

Cihazınızın ayarlarını ayarlayarak in-app satın alma işlevini devre dışı bırakabilirsiniz.Bir ağ bağlantısı oynamak için gereklidir. Veri ücretleri WiFi bağlı değilse geçerli olabilir.Web sitesi: https://www.foxieventures.com

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir