webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Defense Legend 3 2.6

Kule Savunma oyun serisi: Savunma Efsanesi 3 – Gelecek Savaşın bir sonraki bölümünü tanıtmak için mutluyuz. Savunma Efsane 3: Gelecekteki Savaş İle heyecan verici bir deneyim olacak.

2 kule Savunma sona erdi: karanlık güçler bakmıştır. Ancak, bunların bir kısmı kaçtı ve dünyamıza saldırmak için güçlerini güçlendirmek için planlanmış. Savunma Efsane 3: Gelecekteki Savaş miras ve Kule Defense_Defense benzersiz özellikleri 2 Efsane geliştirir.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1347″]

Buna ek olarak, Savunma Efsane 3: Gelecekteki Savaş da böyle süper kahraman oynayan Savunma Efsane 3: Gelecek Savaşta özel bir özelliktir taktik savunma ve rol yapma, silah çeşitliliği, harita çeşitliliği… Kombinasyonu gibi güncel özellikler ekledi. Oyuncu kötü güçler mücadele eden Farklı iki stratejisi olan komutan ve süper kahramanlar.

Defense Legend 3, YENİ FEATURESuperFarklıoes 3 Savunma Efsane için bir fark: Geleceğin Savaş yapmak güncel bir özelliktir. Ayrıca, silahı sürekli kullanıcılar güncel taktikler var yardımcı güncellenecektir. Aynı anda, kötü güçler de sürekli kullanıcılar için zor hale güncel yaratıklar geliştirmek.

Kullanıcılar onlarla başa çıkmak için esnek stratejiler var. Düşman patron doğrudan kullanıcılar için zorluk artar bu savaşa katılır. 2 # 3 İTEMSDefense Efsane: Geleceğin Savaş miras ve geliştirir 2 Savunma Kulesi zafer getiren silah: Savunma Efsane. Düşman askerleri çok sayıda vaka.+ ın-055-G3(mayın consortium_generation-III) + LDC:

Defense Legend 3, üçüncü nesil mayın destekler İkinci nesil ses dalgaları bir önceki nesil daha büyük bir güç ile yükseltilir dalgalar(Patlamamış mühimmat-II) UXO-W-II: büyük ölçüde düşmanları yok ses dalgaları üretir.+ (Buz Çağı) III III I-A-buz dalgası yolda belli bir süre içinde+ tüm düşmanları dondurur.Düşman büyük yok etmek bomba götüren beş uçaklar(stealth bomber-gelecek – III) FF1-III:

Defense Legend 3, üçüncü nesil FF1 Mücadele Ekibi.+ Hellfire Alanı II: yolda tüm düşmanları yok daha hızlı ateş ile hellfire alanı+ Yükseltme.Nükleer bir savaş başlığı ile bir top gibi faaliyet gösteren Supergun olan Supergun-DURUMU: Sürüm II-F. Korkunç yıkım. Çekim menzili sınırlı değildir.

Sürüm II otomatik ile yükseltilir-saldırı+özellik.Ölüm tekerlek sembolü ile(Tekerlek reaper)-R-W II: Silah Farklı zaman düşmanın terör olacak. Sürüm II yükseltilmiş+ve düşmanı daha iyi arar.A-B ordu tarafından yapılan-S-(Hava Bomba Fırtına) II: Süper silahlar.

Defense Legend 3, silahlar havada+ enerji kaynağıdır ve düşmanları öldürmek için büyük miktarda enerji serbest bırakın.Ordu eski silah yükseltmeleri sadece ama aynı zamanda karanlık güçlere karşı güncel bir silah geliştiriyor. # HARİTA DİVERSİTYWe farklı arazilerde çok kavga, sıcak çöl donmuş toprak ya da dağ olur….2 2 v. vİn Kule Savunma: Savunma Efsane, Farklı arazi için en iyi taktik var bizi zorlayan farklı bölgelerde mücadele etmeliyiz.

Tamamen en iyi strateji ile tüm durumların üstesinden gelebiliriz kanıtlıyor. Savunma Efsane 3: Gelecekteki Savaş kullanıcılar için birçok sürprizler getirecek.kullanıcılar düşmanı yenmek için komutanlar ya da güçlü bir kahraman olmak için temkinli olduğunu. Zevk Savunma 3:

Gelecekteki Savaş Efsanesi! Bize daha iyi bir deneyim için oyun geliştirmek için geribildirim verin lütfen. Çok teşekkür ederim!Fanpage: https://www.facebook.com/DefenseLegend3/Group: https://www.facebook.com/groups/Defenselegend3/

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir