webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Death Invasion Survival 1.0.54

Bu ölümle dolu küçük bir kasaba. Burada kalmaya devam ederseniz zombiler tarafından kolayca enfekte olacaksınız. Yaşamak mı istiyorsun? Sadece silahlan ve şehirden kaç!Nazik olmak aptalca çünkü burdaki zombiler temel duygularını kaybetti. Yapmanız gerekli olan şey, fiziksel gücünüzü zamanında yenilemek ve asla savaşmayı bırakmamaktır. Mücadele tek seçenek! Bu kasabada birkaç kurtulan var.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1326″]

Bir kurtarıcı olmasa da, bu şehirden kaçmak için onların yardımına ihtiyacınız olabilir. Hayatta kalanları bulun ve omuz omuza savaşmak için bir takım oluşturun. Hayatta kalmak için yiyecek, silah, yakıt ve jeneratör vazgeçilmezdir. Bununla beraber, bu temel kaynaklar genelde tehlikeli yerlerde bırakılır.

Death Invasion Survival; Takım arkadaşlarınıza kapıyı açmak için yeterli zamana sahip olmaları için destek sunmanız gerekir. Aksi takdirde, bir zombi kümesi ile çevrili olacak. Kendinizi silahlandırın ve savaş gücünüzü geliştirin. Kask, yanlışlıkla bir zombi tarafından ısırıldığınızda aldığınız hasarı azaltmanıza yardımcı olabilir.

Death Invasion Survival; Sırt çantası, korkunç şehirden uzakta bir yolculukta hayatta kalmak için daha fazla eşya toplamanızı sağlar. Sert eldivenler yumruklarınızı daha agresif hale getirebilir.Zombileri püskürtmek ve çirkin zombi PATRONUNU yenmek için yumruklarını kullan.

Zombiler çok uzun zaman önce enfekte olmadı. Vücutlarında pek çok faydalı madde vardır – kan paketleri, uyarıcılar, vb. Daha uzun hayatta nasıl bunlar genelde belirlemek.Kapalı kapıları havaya uçurmak ve zombi gruplarını yenmek için alt silahları kullanın! Ölümcül bir yolculukta mümkün olduğunca çok sayıda bileşen toplayın ve daha kuvvetli makinelere toplayın! Bu kuvvetli olanların hayatta kalma oyunu.

Death Invasion Survival; Tabii ki, bu hayatta kalma yolculuğunda pek çok sürpriz olacak. Örneğin, perişan bir tank bulursanız, yapmanız gerekli olan tek şey tankı düzeltmek için takım arkadaşlarınızı örtmektir. Bir tank diğer taşımacılıktan daha kuvvetli olacaktır.Bu hayatta kalma yolculuğuna başlamaya hazır mısın?

Savaşta hayatta kalmak için silah almak veya zombi denizinde boğulmak için direnişten vazgeçmek mi? Sana bağlı. Sadece Silahlarınızı donatın ve muhteşem TPS oyununu yaşayın!Oyun fonksiyonları: HD savaş sceneReal hikaye dialogueRich dişli sistemi müthiş actionFree-hareketli TPS oyunu.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir