webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Dead Zed 1.2.6

Ateş bu eylem üssü savunmak zombiler ve-oyunlar MİLYONLARCA hit online oyun kapalı tabanlı shooter dolu.Ölüleri hayata… canavarlar, açlık tarafından yönlendirilen geliyor… zombi saldırıları horde horde sonra hayatta kalmak için savaşmak gibi çekim becerilerini keskinleştirmek için zamanı.

Aksiyon oyunları her zaman en memnun ve mutlu hissetmenizi sağlar. Dead Zed, oyunculara her hayatta kalma savaşında birçok sürpriz getirmeyi vaat ediyor.

Dünya, kanınızı içmeye aç zombilerin olduğu farklı bir zamanda. Silahlardan korkmayan bir vücut ve her zaman insanlara saldıran güçlü bir güçle. Isırıldıran herkese bulaşır.

Artan bir sayı ile canlı insan sayısını bunaltan zombilerle savaşmanın bir yolu yoktur. Şimdi zombiler insanlığa büyük bir tehdit getiriyor. Hayatta kalan insanlar silahlarını alıp canavarlarla savaşacaklar, dört gözle beklediğin şey bu mu?

Kana susamış zombilerin olduğu garip bir dünyaya gel. Yiyecek bulmak hayatta kalanlar için en çok arzu edilen şeydir. Buraya Dead Zed oyunu tarafından getirileceksiniz, sizin için kesinlikle son derece ilginç bir keşif olacak.

Bu kana susamış canavarların çok hassas kulakları var, bu yüzden tüm hareketleriniz nazikçe yapılmalıdır. Bu zombileri çeken büyük hareketlere neden olmaktan kaçının.

Onlarla başa çıkabilsen de, bunu riske atamazsın çünkü şu anda vücudunda hiç silah yok. Dead Zed’de nasıl hayatta kalınacağı çözüm olacak.

Bu zombilere yabancı değil, değil mi? Çünkü sizin gibi meraklılar bu türle ilgili her şeyi okuyacak veya izleyecekler. Zayıflıklarının ne olduğunu neredeyse bilebilir ve en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Ancak görme yetisi zayıf olduğu için göremiyorlardı. Ancak güç hiç de düşük değil, sizi her zaman enfekte edebilir. Sadece küçük bir yırtık ve bir zombi olacak.

Yaralandıktan sonra zombiye dönüşmeni engelleyen hiçbir şey yok. Yani her savaşta hayat her şeyden önce gelir. Yeni kaynaklar bulmak için hepsini öldürün.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1323″]

WEAPONYou SENİN zombi yürüyüş gitmez SEÇİN eli boş kıyamet! Kilidini ve silah bir dizi, daha fazla tabanca, makineli tüfek, yaylı tüfek, keskin nişancı tüfekleri ve dahil olmak üzere yükseltme!

Dead Zed, kıyametin gerçek hayatta olması gereken silahlar nihai cephanelik inşa.Farklı turda iki silah kadar getirebilir.Akıllıca seçin!KİLİDİNİ YENİ LOCATİONSNowFarklıe güvende! Tam Farklı güncel olanlar üzerine güvenli bir sığınak aramak gibi hareket yeri ve.

Bir zamanlar huzurlu bir banliyöde başlar ve ürkütücü çiftlikler, terk edilmiş bir şehir, bir sanayi bölgesinde de dahil olmak üzere güncel yerler üzerine ve ötesine taşıyın!Farklı yerde zombiler tarafından sızmış olan sizin temel korumak gerekir.Zombi kıyameti SURVİVALSurviving İÇİN MÜCADELE kolay olmayacak.

Zombi ordularını yenmek için ne alır var mı? Şimdi indirin ve öğrenin!Gerekli İzinleri SSS:YAZ/READ_EXTERNAL_STORAGE yüklemek ve oyun (Ölü Zed reklam destekli bir oyun) reklam göstermek gerekir.

Pahalı ekipmanlar veya silahlar hiç kullanılmadı. Ama Dead Zed’e geldiğimden beri her şey değişmiş gibi görünüyor. İstediğiniz kadar kullanabilirsiniz, bu tutkunuzu tatmin eder.

senin doğan zombileri öldürmek için yükselmeye başladı. Önünüze çıkan en heyecan verici şeyleri hissedin. Şiddetli bir savaştan sonra, şimdi plan yapma veya hayatta kalanları aramak için başka diyarlara gitme zamanıdır.

Yüce savaşlara katılmak için oyunu Dead Zed’i hemen bilgisayarınıza indirin. Bu başa baş bir eşleşme değil. Sayı tamamen bunalmışken, sadece aynı anda kaçabilir ve öldürebilirsiniz.

Sen tanrı değilsin, bir yara seni devirmeye yeter. Zombileri öldürme hissi çok heyecan verici olsa da, o zaman sizi tatmin eder. Ama burada en önemli şey yine de her şeye dikkat etmektir.

Bu canavarlar her geçen gün daha da güçlenecek, zombiler artık bir önseziye sahip olmaya başladılar. Zayıf avlara saldırmayı, güçlüden önce kaçmayı bilir.

Gözleri de görüldü, hedefleri olacaksınız. Ama bence senin katliam tutkunla, kaçman sorun olur mu? Savaş kısa sürede patlak verdi, normal silahlar bu konuda hiçbir şey yapamadı. Zayıf noktaya sadece bir saldırı onları yakalayabilirler.

Seni en mutlu eden şey bu. Oyun Dead Zed çok sayıda silah ve ekipmana sahip. Tabancalardan ağır toplara kadar hepsi burada. En sevdiğim silahla zombilerin kafasına kurşun sıkabilmek en güzel şey.

Ayrıca birçok ekipman türü olduğundan, diğer şehirlere gitmeniz daha kolay olacaktır. Yolda, yeni silahlarla denemeler yapmakta özgür olun.

Zombilere uçan ve içlerinde delikler oluşturan mermileri memnuniyetle fırlatın. Kullandığınız silahların patlayıcı gücü bu canavarlar için korkuya yol açar.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir