webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

DC Legends 1.26.8

Nihai DC süper kahraman dövüş oyununda Batman, Süpermen, Flash, Wonder Woman, Joker, Harley Quinn ve daha fazlası gibi Justice League efsanelerini işe alın!En karanlık gece kehanetinin gölgesi her dünyaya düştükçe, tek başına irade, parçalanmış DC evrenini kurtaramaz.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1704″]

DC’nin en büyük şampiyonlarından oluşan bir takımı zafere götürmek size kalmış, ancak şunu bilin: Evren stratejik bir zihin olmadan restore edilemez. En sevdiğiniz Justice League süper kahramanları ve kötü adamlarıyla dolu nihai strateji RPG’Yİ deneyimlemek için hemen indirin.

DC Legends; Nekron ve insan Avcılarına karşı savaşta Batman, Süpermen, Flash, Wonder Woman, Joker ve daha bir çok şeye katılın. Destansı 4v4 savaşında dünyayı kurtarmak için süper kahramanlar ve süper kötü adamlar ekibinizi toplayın ve yükseltin!130’DAN FAZLA DC KARAKTERİ TOPLAYIN-EPİC CCG!

DC Evreninden Süper kahramanlar ve süper kötü adamlar ekipleri toplayın ve oluşturun Süpermen ve Lex Luthor? Batman ve Joker? Listenizi oluşturmak ve rakip takımlara karşı savaşmak için muhtemel müttefikleri bir araya getirin!

DC Legends; Adalet Ligi’ne kendi bağlılığınızı oluşturun ya da kendi intihar ekibinizi oluşturun her ay yeni DC karakterleri toplayın ve bedava dağıttığı bir efsanevi kahraman kazanın!Nihai DC RPG’DE savaşın Metropolis, Atlantis, Themyscira, STAR Labs ve daha fazlası dahil olmak üzere ikonik DC lokasyonlarında heyecan verici bir hikaye moduna dalın.

Süpermen’in ısı vizyonunu, Bizarro’nun Alev nefesini açığa çıkarın, veya Flash’ın hız kuvveti, ölümsüz düşmanların dalgasından sonra dalgaya girdap! R. E. D. Alert modunda özel ödüller ve karakterler almak için tüm listenizi kullanarak birden çok savaşta hayatta kalın üstün takım oluşturma becerilerinizi göstermek ve 14 benzersiz ligde saflarına tırmanmak için dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncularla yarışın!

DC Legends; Efsanevi statüye kadar seviye atlayın geliştirilmiş istatistikler, yeni süper güçler ve yeni efsanevi görünüm için süper Kahramanınızı ya da Süper kötü adamınızı efsanevi olarak stratejik olarak sıralayın Batman Batarang, Sinestro’nun güç pili ya da Lex Luthor’un Kriptonit halkası gibi kahramanınız için ikonik ekipmanı yükseltin!

Yeniden doğuşu yaşayın-yeni görünümlerin ve ek derilerin kilidini açın!Arkadaşlarınızla PVP etkinliklerine katılın arkadaşlarınızla güçlerini birleştirin İttifak görevlerini tamamlamak için beraber çalışın ve İttifak baskın patronlarını yok etmek için beraber savaşın!

Haftalık PVP etkinlikleri – Arena, Blitz, Showdown ve kuşatma turnuvaları kazanan stratejinizi gösterin-zehirli sarmaşık tutkunu çalıyor mu yoksa Yeşil Fener enerji kalkanları mı? Siz karar verin! Özel etkinliklere katılmak ve DC evrenine meydan okumak için özel ödüller kazanın!

Bugün bedava dağıttığı en eşsiz süper kahraman oyunlarından birini indirin!Sosyal evrende bizi bulun!Privacycenter.Wb.Com/do-not-sell policies.Warnerbros.Com/terms/en-usprivacy Kullanım

https://dcgamessupport.Wbgames.Com/hc/en-usad Seçimler: policies.Warnerbros.Com/privacy/en-us/#adchoicesterms Facebook: https://www.Facebook.Com/dclegends/twitter: https://twitter.Com/dclegendsgame Destek:

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir