webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Day R Survival 1.667

Nükleer savaş tarafından yerle bir post-apokaliptik bir dünyada hayatta kalmak ve radyasyon önlemek nasıl? Rpg oyunlar online hayatta kalmak için nasıl? Gün R hayatta kalma online rol yapma oyunu sonra söyle!

Day R Survival Radyasyon, açlık ve hastalık tüm çevresinde vardır. Bütün ülkeyi geçip nükleer savaş sonrası aile kaydedin. Hatta hayatta olup olmadıklarını, ya da radyasyon ve ölümcül virüs zaten onlara ulaştınız, kim bilir? Kıyametin sırrı ortaya çıkarmak ve 1980’lerde SSCB’NİN büyük toprakları arasında bir yürüyüş sırasında anılarınızı güncelden kazanmak.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1068″]

Kıyametten sonra hayatta kalan’ değil;t kolay. Sen’gerçek Açlık Oyunları ve ölü karakterler yüzleşmek zorunda ll. Canavarlar, susuzluk, sayısız salgın hastalıklar ve yaralanmalar, kana susamış düşmanları – tüm hayatta kalma stratejisi oyunlarda savaşmak zorundasın.

Tüm kaynaklar: silah, giysi, ulaştırma ve zanaat. Çevre Hardcore hayatta kalma:Hayatta kalan açlık, (zombi rpg oyunları gibi) zombi ve salgın radyasyon kazandı’t telaşsız yürümek için bir şans verin. O’gerçek bir öz s-deney, hayatta kalmak için yolu zor olacak. SSCB ve 2.700’den fazla farklı kasaba ve şehirlerin alınıp gerçekçi dünya:Değişen mevsimler, büyük harita. Orman ve av canlıları hayatta, ama dikkatli olun: fareler bile ciddiye yaralayabilir.

Zombi rpg oyunları! alınıp vahşi keşfetmek Çevre mühimmat sonsuz olasılıklar:Multicraft, becerilerin kazanılması, işçiliği tarifleri yüzlerce var.Hayatta kalmak için yolda insanlar ve hikayeler:Heyecan verici aksiyonlar ve yararlı müttefik. Yapılarak açık dünya nükleer savaştan sonra hayatta.Becerilerinizi geliştirin:Mekanik, kimya, barınma, hayatta kalma ve çok daha fazlası. alınıp Sohbet, maddenin değişimi ve ortak mücadeleyi kooperatif versiyonu:Online versiyonu.

Day R Survival Multiplayer hayatta kalma stratejisi oyunlar.Gerçek simülatörü sscb’de bir post-nükleer savaşta hayatta kalmak: hastalık, açlık ve düşmanları aşmak! Oyun açık dünya oyunları da Online! Birlikte diğer kullanıcılar ile hayatta kalmak.Hayatta kalma barınak ve terk edilmiş binalar keşfetmek.

Silah bulmak ve çeşitli malzemeler kullanılarak ulaşım oluşturmak.Hiç kimya ve fizik yönünde öğrendiğiniz Farklı şeyi hatırlıyor! O’in son derece gerçekçi bir hayatta kalma aksiyon oyunu! Özellikler: alın kaynakları, AVI, yararlı nesneleri veya silah bulmak ve yaşam arayışı içinde kendi oluşturmak

– Craft sistemi. – Hardcore barınak simülatörü – Yolculuk multiplayer versiyonunda ıssız bir harita üzerinde – aksiyon Oyunları: sanal, gerçek hayatta ya da online& zorluk Seçin;Savaş asla değişmez. 1985 yılında SSCB bilinmeyen bir düşman önce çöktü. Gün içinde, bütün ülke şimdi burada radyoaktif bir çöplük şiddet, açlık ve hastalık saltanatı oldu.

Day R Survival Artık hayatta kalmak için mücadele kaybedince, diğer kurtulanlar coop sizi bekliyor – aksiyon oyunları Online versiyonu birlikte hayatta, sıkıntı ile başa çıkmak sağlar, sohbet konuşmak ve birbirlerine hediyeler göndererek. Zombi kıyamet hayatta kalmaya çalışın!Kullanıcı Sözleşmesi: http://tltgames.ru/license-agreement-en

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir