webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Day R Premium

Day R Premium – ağrılı savaş kez söyler minimalizm tarzında enteresan bir android oyunu. Karakteriniz zorluklar ve tehlikeler bir sürü içindir. Bu korkunç şartlarda hayatta kalmaya çalışın ve ana karaktere düşecek tüm zorlukların üstesinden gelin. Savaş korkunç bir kelimedir.

Açlık, yıkım, ölüm zulüm ve şiddetle karşı karşıya gelecek her ülkeyi bekliyor. Bütün arsa, sscb’de gerçekleşen 1985’teki savaşla bağlantılı olacak. Sokaklarda başka bir kurban arıyoruz korkunç canavarlar, dolaşmak.

[ilgiliUygulama icerik_id=”975″]

Böyle bir dünyada sıradan bir insana nasıl hayatta kalabilirim? Nasıl hareket etmeli? Şahsen ona yardım edeceksin.

Day R Premium savaş senelerinde kullanıcı ve kıyamet sonrası dünyada doya doya benzeri olmayan bir oyun. Metin formatı sayesinde, yaratıcılar eşsiz bir korku ve endişe atmosferini yeniden yarattılar. Sağ tarafta karakterinizin tüm katsayılarını yansıtacaktır.

Orada açlık, kan kaybı, yorgunluk, susuzluk ve radyasyon kontaminasyon derecesi gibi göstergelerin yüzdelerini göreceksiniz. Arkasında daima çeşitli öğeleri ve gıda taşıyabilir hangi bir sırt çantası asılı olacak.

Sırt çantasının içeriği, belirli bir düğmeye tıklayarak alttan ekranda görebilirsiniz. Taşınan öğelerin ağırlığını hesaba katmak önemlidir. Bir çok şey almak istiyorum, ama onlar kahraman için zor hale getirecek ve o lüzumsuz nesnelerle parçası ve yalnızca en gerekli şeyleri bırakmak mecburiyetinde kalacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir