webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

CyberSphere 2.0.6

Arsa: İnsanlık Savaşı uzaylılar, robotlar ve cyborg saldırı altında olduğunu!Gezegenler arasında ilerleyen düşman yıldızlar arasında üssü savunmak için mücadele birimi “Siber-küre” yönetmek. Düşman imha için bu füzeler olarak kullanmak cephanelik, enerji silahları, destek uçağı, kamuflaj ve patlamalar.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1308″]

Tek başına savaşmak ya da diğer pilotlar ile güncel coop multiplayer versiyonunda kuvvetlerine katılın!İyi şanslar! Bildiğimiz gibi medeniyet size bağlıdır.Temel Özellikler bir oyun gerçeklik gibi hissettiren, oo Kaygan fütüristik 3D grafik Verilmiştir.İki kamera versiyonları – yukarıda üçüncü kişi perspektif, oo Özellikleri gelen ve sadece theapocalypse önlemek için güvenmek oo sana.

CyberSphere, lan Wi-Fi üzerinden çok oyunculu platformlar arası – iOS ve Android cihazlar ile 6 oyuncuya kadar birlikte oynayabilirsiniz. 365. İnternet bağlantısı olmadan bu oyunu oynayabilir Çevrimdışı versiyonu. 365. Arkadaşlar SİTE – oo güçlerini birleştirme ve coop sanal kavga içinde ateş gücü artırın.En iyi pilot kim PVP deathmatch oyun versiyonu Öğren!, oo Oo çok sayıda silah – 30 daha sonra ölümcül silahlar.

CyberSphere,birçok destek drone versiyonelleri – AI – kontrollü koruyucuları kullanın. Benzersiz özel yetenek ile karakter türü oo çok yönetmek fütüristik tanklar, yürüyen robotlar, cyborglar ve askerler, Farklı!, oo Kontrol kolaylığı – sezgisel ekran kontrolleri kullanarak fİ en iyi robot destroyer dünyada 365 Global derecelendirme yönetmek veya oyun tablası – Bilim haline-oo yapabilirsiniz.

Robotlar, uzaylılar ve siborg Küçük yükleme boyutu, oo düşman çeşitli – 50mb biraz fazlası!, oo Olmayan Bilim Kurgu oyun çekim en ilginç üçüncü kişinin eylemi bir Üst aşağı dur, tek bir saniye bile dinlenmek için izin değil!Şimdi, gemiye Uzay gemisi!

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir