webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Pubg ES-P Android Kedisi

Pubg ES-P Android Kedisi Tüm gezginlere açık bir Mektupdear Wanderer, hoş geldiniz.Biz Cyber Hunter geliştirme ekibiyiz. Her şeyden önce, lütfen oyunumuzu tanıtmamıza izin verin.Cyber Hunter, yeni nesil rekabetçi bir sanal mobil oyundur.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1080″]

Parkour da dahil olmak üzere hayatta kalma, çekim, keşif, beceri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere pek çok farklı unsurla doludur! Kısacası, yepyeni bir oyun bilgi birikimi. Oyun, beyin-bilgisayar arayüz teknolojisi oldukça gelişmiş hale geldikten ve insan uygarlığının büyük olayların ortaya çıkmaya başladığı diğer bir evrimsel sıçrama yaşadıktan sonra geleceğimizin hikayesini anlatıyor.

Adalet kötülükle yüzleşir. Eski yeni karşı duruyor. Ve muhafazakarlık güçleri ile çatışıyor radicalism.In bu sanal dünyada, tüm kahramanlarımız ve kahramanlarımız kuantum droidlerinin yardımı ile “süper güç” elde ettiler – kuantum küp enerjisini ihtiyaç duydukları herhangi bir taktik destek cihazına dönüştürme becerisi.

Optik Kamuflajdan Kuantum Bariyerlerine, düşmanlara yaklaşmanız konusunda sizi uyaran bir dedektörden, takım arkadaşlarını iyileştiren tıbbi bir alete; her şey ve her şey sizin tarafınızdan inşa edilebilir ve hepsi bu kadar değil.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir