webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Critical Ops 1.17.0.f1138

Kritik Operasyonlar özel olarak android için tasarlanmış bir 3D çok OYUNCULU bir FPS oyunudur. Hızlı refleksleri ve TAKTİK becerileri başarı için gerekli olduğu deneyim eylem.android FPS tabanlı birçok beceri için temkinli mısınız?

Kritik Ops güzel temkinlilanmış haritalar ve zorlu oyun versiyonları ile rekabet mücadele özellikleri birinci kişi shooter. Band of brotFarklıs yanında savaş veya tek bir çetele kurşun. Görev çağırdığında cevap vermek Zorundasınız! Koalisyon veya İhlal üyesi olarak mücadele edecek.

[ilgiliUygulama icerik_id=”945″]

Critical Ops, sonuç yeteneklerinizi ve strateji tarafından belirlenir. Rekabet avantajı vermek-app alımları hayır sunuyor-sahne OYNAMAK İÇİN ADİL bir garanti ediyoruz! Silah çeşitli Master ve yoğun PvP oyun rakip tarafından çekim becerilerinizi geliştirin. Rekabetçi oyunları diğer benzer yetenekli adamlara karşı çukur.

Sırada yer aldı. Oyun sırasında, güncel mekaniği ve kazanç bilgilerini öğrenmek, bir oyuncu olarak güncellemek için izin.SOSYAL git! Rüya takım kurmak ve klan katılmak için arkadaşlarını davet et. Ana özel organize hediyeler kazanmak için turnuvalara maçlar. Tek başına bir takım gibi güçlü kuvvetli ama.

Critical Ops, kritik Ops android platformlar üzerine pek çok eğlenceli dünyasını genişletir. CANLI ESPORT SAHNE katılın ve SİZ ve ekibiniz için bir itibar kazanmak.Oyun şu anda üç zorlu oyun versiyonları:DEFUSETwo ekipleri, iki gol özellikler! Bitki ve patlama, onu etkisiz hale getirmeye çalışırken diğeri kadar bombayı savunmaya çalışan bir takım.

Critical Ops, savaş hakim!TAKIM DEATHMATCHTwo rakip takım deathmatch zamanlı bir savaş. Farklı mermi sayımı yapmak!SİLAH GAMETwo takımlar birbirlerine karşı mücadele, tek tek kullanıcılar tüm silahlar ile oyunda kendi çalışma ile. temkinlilanın!Çöpçatanlık bizim gibi:HIZLI benzer bir beceri düzeyi ajanları ile hızlı, matchmade oyunları tüm oyun versiyonları GAMESPlay nasıl oyun.

GAMESOperatives puan için rekabet ve etkisiz hale getirmek rekabet matchmade bir uyum içinde zafer ile rütbe güvenli SIRADA yer aldı. Merdivenin tepesine çıkın! Kritik Ops oynarken ÖZEL GAMESThe klasik şekilde, katılmak ya da mevcut oyun türleri Farklıhangi bir oda ev sahibi, özel odalarda barındırmak için bir parola sağlar.

Düzenli güncellikler için bir oyuncu olarak deneyimi kişiselleştirmek için oyun performansı, kilidini, güncel oyun versiyonları, özellikleri ve derileri geliştirmek. Kritik Operasyon ve Farklı zaman ÜCRETSİZ OYNAT oyunu olacak. Alımlar tamamen kozmetik.Şimdi indirin ve Kritik Ops topluluğuna katılın!

Http://criticalforce.fi sosyal medyada bizi takip edin:Facebook: https://www.facebook.com/CriticalOpsGame/Twitter: https://twitter.com/CriticalOpsGameYouTube: https://www.youtube.com/user/CriticalForceEntDiscord:

http://discord.gg/criticalopsReddit: https://www.reddit.com/r/CriticalOpsGame/Official site: http://criticalopsgame.comPrivacy Politika: Hizmet http://criticalopsgame.com/privacy/Terms : http://criticalopsgame.com/terms/Critical Güç web sitesi:

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir