webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

 

Crazy Motor Racing & Modified

Speed Motor Dash:Real Simulator apk

Crazy Motor Racing & Modified Hız Motor Sprint anahat: gerçek simülatör uygulaması
Hiç en pratik yarış bisikleti simülatörünü oynamak istediniz mi?

Çoğunlukla Unreal Engine 4’e dayanan-en güçlü ve en üstün 3D motor olan Velocity Moto Sprint, size harika gerçek yarış uzmanlığı ve üstün grafikler taşıyacak.

Velocity Moto Sprint ile birlikte, çok sayıda harika pratik bisikletle sizi şok edebiliriz. Artık akıllı telefonunuzda bir yarış spor aktiviteleri bisikletini kullanabilir, sürükleyebilir ve özelleştirebilirsiniz ! İşte sizin için hayat benzeri bir araba simülatörü sporu!Erkekler ya da kadınlar, gençler ya da büyükler olsun ya da olmasın, belki de bir motosiklet sürmenin keyfini çıkarabilirsiniz!

Direksiyonun arkasına geçin ve en pratik sürüş simülatörü turunda derslerinize başlayın! Bu, sadece bisiklet kontrol yeteneklerinizi test etmekle kalmayacak, aynı zamanda ziyaretçilerin tavsiyelerini tam olarak dikkate almayı gerektiren bir spor olabilir.

Crazy Motor Racing & Modified Her durumda, sadece sizin için hazır olan uzun otoyol değil, aynı zamanda sizinle birlikte seyahat eden otobüsler, araçlar ve otomobiller!

Crazy Motor Racing & Modified

Speed Motor Dash:Real Simulator Mod Apk

Üstün pratik fizik motoru ile, bu son bisiklet spor hız Moto Sprint size bağımlılık oyun ve sürüş simülasyonu sayısız keyifli vermek için gidiyor!Bir dizi spor modu hazır, böylece sorun yaşayabilirsiniz: sayısız mod, barikat bowling modu, sadece azot modu.

Crazy Motor Racing & Modified Öğretici, kişiselleştirilmiş bisikletlerinizi zorlu haritalarda sürmek ve yarışmak, çeşitli ziyaretçi durumlarını çözmek ve bir dizi görevi tamamlamak için tüm temelleri size öğretecektir!

Motorunuzu güçlendirmek ve geliştirmek için spor görevlerini tamamlayarak veya meslek hedeflerine ulaşarak ödüllendirilen malzemeleri kullanın. Yüksek bisiklet ile ekstra karışık yollar ve daha fazla ve daha zor görevler sorun kapasitesine sahip olacak.

Crazy Motor Racing & Modified TEMEL ÖZELLİKLER

Çarpıcı 3D şık grafikler.
Oynamak için %100 Ücretsiz

Kontroller: Düğmeler, Tekerlek, Tilt & Mfi Rekreasyon Denetleyici Yardım
Birinci şahıs dijital kamera
Seçim için çeşitli yarış olayları, iklim sistemi ve yarış pistleri.

Crazy Motor Racing & Modified

Speed Motor Dash:Real Simulator Unlimited Money

Pratik sürüş simülatörü sistemi, gerçek bisiklet sürüş uzmanlığının doğru simülasyonu.
Gerçek bisiklet kazası ve bisiklet yaralanması fizik sonuçları.

Sınırsız özelleştirme: bisikletlerinizi boya,çıkartma, lastikler, jantlar ile özelleştirin.
Belki de toplum hizmeti olmadan spordan yararlanabilirsiniz! Muhtemelen WİFİ ile oynayabilirsiniz!
En havalı bisiklet çeşitleri.

Bir motosiklet yarışçısına dönüşün, bireysel temel, modaya uygun veya lüks bisikletinizi sürün, sayısız ziyaretçi ve pratik atmosfer tarafından kokpit görünümünde sürün.

Canlı bir yarışçıya dönüşün, metropolün içindeki asfalt otoyolda, ulus otoyolunda ,çöl otoyolunda, ihtiyacınız olan her yerde koşun! Mümkün olduğu kadar çok para kazanmak için trafiği sollayın ve ekstra model yeni fantezi bisikletlerin kilidini açın!

Bisikletinizi hazırlayın ve motorunuzu çalıştırın! Harika gerçek yarış bisikleti simülatörü ile kendinizi güzel bir atılganlığa daldırmaktan çekinmeyin!

Şimdi sürüş yeteneğinizi göstermek için ücretsiz hız Moto Sprint alın! Pace ister misin ?Gaz pedalını EZ ve hızlan!

GOOGLE PLAY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir