webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Construction Simulator 3

 Construction Simulator serisinin en yeni sürümünü deneyebilir ve değerlendirebilirsiniz. Orijinal lisanslı araçların direksiyonuna oturun ve güzel Neustein kasabasını keşfedin. Oyunu Beğendin mi? Bir uygulama içi satın alma işlemi yaparak tam sürümü kolayca alabilirsiniz!

İnşaat simülatörü 3 Avrupa’ya geri döndü! Caterpillar, Liebherr, CASE, Bobcat, Palfinger, STİLL, MAN, ATLAS, Bell, BOMAG, WİRTGEN GmbH, JOSEPH VÖGELE AG, HAMM AG ve MEİLLER Kipper: ünlü markaların lisanslı ile popüler İnşaat simülatörü 2 ve İnşaat simülatörü 2014 devamında pastoral bir Avrupa kasabası inşa etmeye başlayın.

Çeşitli ve karmaşık sözleşmelere katılın. Yolları ve evleri inşa edin ve onarın. Şehrinizin görünümünü tanımlayın ve teknoloji parkını genişletin. Yepyeni bir haritayı keşfedin ve büyüyen şirketiniz için yeni sözleşmelerin ve tekniklerin kilidini açın.

İNŞAAT SİMÜLATÖRÜ ŞİMDİ AVRUPA’DA

Sevgiyle çizilmiş bir Alp eteği ile 10km2 haritasını keşfedin ve üç farklı bölgede oynayın: şirketinizin bulunduğu köy, geniş bir sanayi bölgesi ve şehir.

YENİ ÖZELLİKLER: KOKPİT GÖRÜNÜMÜ

Derin ve sağlam köprü temelleri ve diğer heyecan verici zorluklar yaratmak için Liebherr LB2sekiz teçhizatının tüm özelliklerini kullanın!

Hayranların istekleri üzerine uzun zamandan beri beklenen bir başka özellik de kokpit görünümüdür.

Artık her makinenin içinden İnşaat simülatörü 3’ü oynamanın tadını çıkarabilir ve böyle destansı bir makine kullanmanın nasıl bir şey olduğunu hissedebilirsiniz!

14 MARKADAN 50’DEN FAZLA MAKİNE

Çok çeşitli teknikler sizi bekliyor! Her görev için doğru makineyi seçin: Caterpillar, BOMAG ya da WİRTGEN GmbH, VÖGELE AG ve HAMM AG’DEN gelen tekniklerle zorlu yol çalışmalarını yönetin.

Ayrıca ilk defa kullanılabilir: E55 kompakt ekskavatör ve Bobcat’ın t590 kompakt paletli yükleyici-kazı işlerini eğlenceye dönüştürecekler!

Bir MAN tgx damperli kamyonun direksiyonunun arkasında, malzemeler için çakıl ocağına gitmek mümkün olacak ve LİEBHERR 150 EC-b sekiz kule Vinci sizi ulaşılamaz yüksekliklere taşıyacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir