webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Clash of Queens 2.7.7

Hizmet Özelliği hesabınızda satın alındıktan sonra alınan iadesi talebinde bulunabilirsiniz. Oyundaki bağlantı üstünden müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ya da [email protected] adresinden bizlere bir e-posta gönderebilirsiniz.Askeri bir imparatorluk comBuild ve kraliçe Çatışmada düşman grev ejderha kaldırın!

[ilgiliUygulama icerik_id=”1092″]

Şiddetli ejderhalar ve büyük klan savaşları ile, mobil strateji savaş türü bütünüyle yeni bir seviyeye yükseliyor.Kraliçenizin onurunu savunmak için savaşın veya kendiniz için güç kazanmak için davasına ihanet edin; seçim sizin.

Clash of Queens; Destansı savaşta ejderha, bir çatışma yükseltmek ve dünya genelinde online strateji oyunları iptila gelen oyuncular ile yakın arkadaşlık kurar. Şövalyeler savaş, zeka ve ejderhaların bu destansı oyununda savaşır ve ordular çatışır!Kitlesel olarak popüler olan Clash of Kings yapımcılarından bir sonraki bölüm geliyor adventure.Be cesur ol, sadık Ol veya mağlup ol.

QUEENS FEATURESDRAGONS ÇATIŞMASI ateşli savaşta Krallık doğuştan bir ejderha Yükseltmek ve ordu; Şövalyeler ve epik Ejderha avcılık campaignALLİANCE SİSTEMİ ejderha savaş için mücadele onu tren.

YAPMAK EMPİRES MÜTTEFİKLER kız ve şövalyelerin beraber küresel bir sunucu üstünde mücadele beraber krallıklarından; Ve büyümek ile Ejderha arazi ve çatışma dolaşmak ARTIŞ. İttifak üyeleri dünyanın her yerinden Arkadaşlarla ups-Online oyunlar.

Clash of Queens; KİNGDOM & GÜÇLENDİRECEK BİR ORDU Kurmak ve aynı anda okçular, piyadeler ile savunma bina Başlatmak yeni yurttaşları; Işe alarak birden çok bina yükseltme, herhangi bir languageBUİLD oyuncular ile arkadaş olmak için çeviri sisteminin Kullanımı, kaynakları, takviye birlikler ve bina hızı gönder süvari ve kuvvetli magesMMO PvP & PvE SAVAŞLAR/OLAYLAR.

Clash of Queens; Krallıklar çatışma ve ejderhalar inanılmaz bir online savaş alanı bir PvP ve PvE RTS oyun kükreme – Yeni olaylar daima köşe etrafında, bir kez daha altın ve Diğer Ödüller kazandı -gelişen battleSTRATEGY savaş oyunları yeni nesle giriyor-daha pürüzsüz bir tecrübe ve daha hızlı büyüme sağlamayı başaran aerodinamik oyun-her iki tarafta da birden çok ittifakla büyük ölçekli savaşlar epik clash of empires diğerlerinden farklı!

Bir krallık inşa et, bir ejderha Yükselt, bir ittifak kur ve bu devrim niteliğindeki yeni strateji savaş oyununda çevrimiçi oyuncularla beraber savaş!Bugün Queens çatışmasını indirin-tahtınız sizi bekliyor!Hizmet Özelliği hesabınızda satın alındıktan sonra alınan iadesi talebinde bulunabilirsiniz.

Oyun içi bağlantı yolu ile müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ya da adresinden bizlere bir e-posta gönderebilirsiniz. [email protected]

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir