webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Clash of Clans 13.369.9

Harika grafikler ve bir tür oyun ile rpg’de eğimli harika bir strateji. Oyun insanlar ve Goblinler arasındaki çatışma anlatıyor. Biz insanlar için oynamak zorunda, ve ana hedefi düşman klan imha olacaktır.

Oyun, özel belirteçler sayesinde algılanması çok kolay olan eğitim ile başlar ve hiçbir şekilde Rus lokalizasyonunun olmaması Clash of Clans‘ta rahat bir oyunu engellemez.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1023″]

Burada iki ana mod arasında seçim yapabilirsiniz. İlk mod kendi topraklarında inşaattır, ikincisi düşman haritasındaki savaş modudur. Goblin birlikleri tarafından saldırıya uğrarsanız, sitenizde savaşın bir versiyonu da vardır.

Oyun sürecinin temelleri inşaat, birimlerin oluşturulması ve birikimden oluşur. Aynı altınları anımsatan işlevlere göre hem sıradan altın hem de gizemli mor iksirleri biriktirmek mümkündür. Savaş modundaki mücadelenin sonucu, birimlerin ve savaş silahlarının nasıl konuşlandırıldığına çok bağlıdır.

Sonuç olarak, Clash of Clans‘ın Android cihazlar için çok sıradışı bir strateji olduğu söylenmelidir. Buradaki oyun ve grafikler en üst düzeyde, ancak bileşenlerin geri kalanı da üstte. Oyun kesinlikle strateji severlerin yanı sıra akıllı telefonlarında veya tabletlerinde uzun süre oynamak isteyenlere hitap edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir