webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

City Racing 3D 5.6.5017

1 Ücretsiz Fizik 3D Araba Yarışı oyunu Gururla Sundu!Hızlı yepgüncel bir seviyeye sürüş deneyimi getirmek! İnanılmaz ince boyutu ve desteği WiFi Çok oyunculu yarış versiyonu! Trafik yarış!

Sokak Kralı yarış olacak. Epic drift stunts ile yarış CompetitionReal gerçek arabalar, gerçek pistler, gerçek trafik. Liderler tırmanmaya!Süper Araba & bedava güzel arabalar için Kolay ControlsBig sürpriz ve test sürüşü! Kolay kontroller ve büyük araba seçimi.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1305″]

Araba Yükseltmeleri & Yükseltme turbo motoru Özelleştirmek, araba için en iyi melodi bulmak. Cep renkli boyalar ve serin çıkartmalar. WiFi Çok oyunculu Yarış#1 LAN Çok oyunculu Gerçek zamanlı Yarış oyunu!

City Racing 3D, küresel Ralli TourRace dünya’ gibi en kalabalık Metropol Tokyo, Paris, Chicago, Londra, Macao, Kahire, Hawaii, Chengdu, Arizona Şehir Yarış 3D Yarış Birçok Yarış versiyonesİnclude Kariyer, Eleme Turnuva, 1 Vs 1, Zaman TrialFree Çatışma!

Biz’d öneri ve yorumlarınızı duymak takdir!Bizim gibi Facebook ve güncel özellikleri ile bizden ayrılmayın: http://www.facebook.com/CityRacing3D

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir