How to game apps install?

1. Tap the downloaded game apps file.

2. Touch install.

3. Open the application and click on "Install file".

4. Follow the steps that appear on the screen.

Report this app

Description

CarX Drift Racing 2 v1.10.1

CarX Drift Racing 2 v1.10.1 Dünyanın EN çok ARZU EDİLEN SÜRÜKLENME bir NETİCE-GAMEOver 50 000 000 taraftar zaten İşlevi serisi oyun indirmiş. Katılmak için zamanı!Bağımlılık tehlikesine DİKKAT!

Çıkmak istiyor &saat oyun amp; olmayabilir. Farklı 40 dakikada hızlı bir ara şiddetle tavsiye edilir.YENİ OYUN versiyonU, XDS, TANDEM DRİFTİNG UYGULAMA YARDIMCI OLMAK İÇİN TASARLANMIŞ. İki kez yarış olacak.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1305″]

CarX Drift Racing 2, ilk kez bir tandem drift Lider olarak yarışı olacak, ikinci kez Takipçisi olarak Yarış, aslında Kendin takip edeceksin. Video oyunları tandem drifting dünyasında ilk kez 100 puan oluşan İşlevi, XDS Değerlendirme Sistemine göre değerlendirilir.

İşlevi, XDS Değerlendirme Sistemi tamamen gerçek hayatta drift yarışmalarında kullanılan profesyonel değerlendirme sistemi üzerine tasarlanmıştır.- Lastik basıncını Farklı iki Lider ve Takipçisi, deney, Lideri için farklı sürüş yolları deneyin ve hemen sonra Takipçisi rolünü doğru çalışmaya gitmek için arabalar hızlı takas için izin verir, çünkü XDS versiyonu tandem drifting uygulama için mükemmel bir fırsattır.

CarX Drift Racing 2, XDS gerçek yarışçılar karşı rekabet için temkinlilamak için bir şans.VİSUAL OTOMATİK AYARLAMA – Değiştir aynalar, ışıklar, çalışan panoları, tamponlar ve birçok diğer parçaları, gövde kiti, jantlar, vs ile aracınızın benzersiz bir görüntü Oluşturun.

CarX Drift Racing 2, kullanım plaklar sadece hayal gücünüzle sınırlı ettiğiniz sonuç ile sopa.Süspansiyon, yaylar, doğru lastik hava basıncı, ve daha fazla tekerlek açısı; – Tune motor, türbin basıncı, vites kutusu, frenler seçin, diferansiyel kilitleme Ayarlamak GELİŞMİŞ PERFORMANS AYARLAMA.

Eğer araba iyi sizin ihtiyaçlarınıza göre ayarlanmış varsa biraz kalite kayması gösterebilirsiniz.EN GERÇEK BİR MOBİL PLATFORMDA YARIŞ HAYATINA hızlı yan değiştirme, geriye doğru için tüm üst düzey direksiyon kontrol mükemmel Kontrol ve donuts drift. 1000 çalışma saatleri içinde lastik basınç fizik sürüş nasıl etkilediğini Görmek iyileştirmeler getirmek; koymak zorundayız.

CarX Drift Racing 2, telemetrik veri toplamak ve analiz etmek için geliştirilmiş bir oyun sunmak için gerçek drift araba alan bir dizi test yaptık; Elde Kas araba sürüş deneyimi drift görevler için;- gerçekçi direksiyon ve vasıta kontrolü farklı yüzeylerde nasıl: asfalt, kum, çimen, kar;

Detaylı tracksMULTİPLAYERCompete online Şampiyonası’nda gerçek insanlara karşı sürüş hayatın Keyfini gerçek göz atın, mevcut ligde ilk gerçekleşecek temkinlilanan;tandem Yarış ve premium vasıtalara erişim sağlayabilirsiniz.

KULÜP;arkadaşların İspatla araba sürüklenen en iyisin;diğer kullanıcılar ve kulüp üyeleri & ile konuşmak, paylaşmak, oyun haberleri kendi kulüp RACİNGCreate veya mevcut kulüplere katıl.

30’un üzerinde spor araba ve güncel parçalar için erişim; – becerilerini Lehçe “Hayalet” versiyonunda Çalıştır nakit ÖZELLİKLERİ-Kazan yarış kupa ve kazanmak oyun.SİMULATORSCarX Drift 2 sunuyor oyun boyunca birçok yarış pistlerinden birinde gerçek bir spor araba sürüş benzersiz ve gerçekçi bir deneyim Yarış DRİFT yarışından SONRAKİ adımdır.

Eğer yan sürüklenen bir eğlence ve oyun içine dalış için temkinlilayın ve saatlerce zevk;fren için el frenini Çekin;yanan lastikler ile asfaltta Çizmek süsler;arabanızı en iyi ve AKILDA smokeKEEP ile hava doldurmak:- Farklı elde edilen oyun-kazanç, satın alınan otoandroid ve parçaları profiliniz altında kaydedilir.

İstikrarlı bir oyun deneyimi için ınternet bağlantısı olduğundan emin olun! Eğer izlenimlerinizi paylaşmak ve oyun yönünde en son haberleri öğrenmek istiyorsanız, Facebook bize katılın: https://www.facebook.com/carx2

Google Play Linki

A comment on "CarX Drift Racing 2 v1.10.1"

  1. Serpil says:

    Carx drift 2 indirmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.