webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Car Simulator M5 v1.49

Car Simulator M5 v1.48 Alman otomobil simülatörü reel bir fizik motoru yarış oyunu ve simülatörü (online mod). Bu sürüş otomobil simülatörü 3D realist otomobil hasarı ve doğru sürüş fiziği sağlar. Ücretsiz bir aplikasyon, bir spor aracı sürmenizi ve üstelik sürüklenmenizi sağlar. Kendi kurallarına göre bir yarış kurmak! Müziği aç ve gidelim!!!! Aralarından seçim yapabileceğiniz altı değişik oyun modu vardır: 1. Şehir (bedava sürüş). Kentsel kent modunda, kent trafiğinin bir üyesisiniz. 2. (Online) ŞEHİR. Oyuncular ile kentte çok oyunculu mod. 3. Liman (bedava yolculuk). Limanda Freeride modu. 4. Bağlantı noktası (online). Bu limanda çok oyunculu bir yarış. 5. Havaalanı (bedava yolculuk). Havaalanında Freeride modu. 6. (Online)

Car Simulator M5 HAVAALANI. Bu havaalanında çok oyunculu bir yarış. *** Oyun özellikleri * * * – bedava! – Bu sevinç uyandırıcı ve hareketli oyun size keyifli saatler getirmek amacıyla güvenilir olabilirsiniz.- Alman ayrıntılı otomobil. – Gerçekçi bir süratlenme elde edersiniz. – Birinci kişi ve üçüncü kişi modları. – Aracın içindeki bileşenlerin fazlası etkileşimlidir.- Araba hasarı epey realist. – Bir şoför modu seçmek çok kolay. Kamera ayarları – bir ton. – Doğru fizik.- Harika grafikler. UÇLAR. 1. Viraj alırken hızlanmayın! 2. Sürüş amacıyla uygun manzarası seçmek amacıyla kamera ayarlarını kullanın. 3.

Etkileşimli ipuçlarına dikkat edin. 4. Arabanızı fuel-oil istasyonunda fuel-oil ile doldurmayı unutmayın.5. Size basitlik sağlamak amacıyla, lütfen sürüş esnasında kapıları kilitli tutun. 6. Kabinin 360 derecelik bir manzarası var.7. Arabadan çıkmak amacıyla kokpitten manzarası seçin.8. Trafik kurallarına uyun. 9. Çevrimiçi modu seçin ve dünyanın her yerinden reel oyuncularla online oynayın. Bizi takip edin! Güncellemeleri tutmak. Daha enteresan bekleniyor!Oyunla alakalı yeni özellikler ve yorumlar amacıyla isteklerinizi bize bildirin. Indirin ve OPPANA oyunları oynamak! Ve kendinizi keyfini çıkarın! https://www.facebook.com/OppanaGameshttps://vk.com/oppana_games

google play lınk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir