webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Car Modification & Driving 0.8.7.81

Baş döndürücü bir hızda nihai sokak yarışı sahnesinde yarış! Hayallerinizdeki yarış arabası koleksiyonunu kazanarak eğlenin. Bir etkinlik seçin, koleksiyonunuzdan bir araba dizisi seçin ve mobil cihazlar için ilk Forza oyununda ınfamy için yarışmaya başlayın.

Car Modification & Driving 0.8.7.81 Klasik kaslardan modern sporlara ve retro süper arabalara kadar yoğun hızda efsanevi arabaları toplamak için ikonik yarış arabalarını toplayın ve yükseltin – garajınızı ikonik yarış arabalarının bir kupa kasasına dönüştürün, tüm eğlence, grafik detaylarına dikkat ve hız Forza için bilinir.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1532″]

Car Modification & Driving 0.8.7.77; Aksiyon kameraları chase yarış inanılmaz grafikler vitrine yakın adrenalin gibi GERÇEK SİNEMATİK YARIŞ kontrolleri eğlenceli odaklanmak Aerodinamik – gaz zamanlaması, fren ve boost zafer anahtarları. Çarpıcı, sınıfında en iyisi, 3D görseller, asfaltta hız yaparken eylemi hayata geçirir.

Forza’nın tadını çıkarmanın eğlenceli, yeni ve bütünüyle benzeri olmayan bir yolu. ŞARTLARINIZA göre yarış daima, her yerde araba koleksiyonunuzu yarışın. Eğlenceli, hızlı bir dakikalık yarışta sıkın veya sevdiğiniz arabalarda zafere giden birden çok yolla sürükleyici hikaye odaklı etkinliklere dalın. Yeni kontroller kolayca yarış gaz, fren, ve boost kontrolü için bir parmak musluk ile.

Car Modification & Driving, yüksek hızda yarışmak ve bitiş çizgisini zafere taşımak arzu ettiğiniz daima sizin için eğlenceli bir şey var. Ekstra oyun fonksiyonları, ikonik arabaları toplamak ve yükseltmek için sokaklarda yarışırken yolda lastik yakar. Dünyaya karşı toplama çukur ve Türk Pokeri işaret saflarına tırmanmak için yarış noktasına ve liderler üst rekabet. Ek oyun içi etkinlikler daima eylemi taze ve eğlenceli tutacaktır!

En iyi global otomobil markalarından 50’den fazla gerçek otomobil toplayın, özelleştirin, rekabet edin ve yükseltin. Lamborghini ve Mclaren’den süper arabalar. Chevrolet ve Dodge’dan Amerikan Kas arabaları. BMW ve Porsche’den spor arabalar. Ve Nissan ve Ford’dan Sokak yarışçıları. Farklı hikaye modu patronlarını almak için garajınızı her kategoriden arabalarla inşa edin.

Google Play Linki

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir