webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Car Mechanic Workshop v2.5

Car Mechanic Workshop v2.5 Mükemmel oto tamirat becerileri ile en iyi oto tamircisi olarak adlandırılmak ister misiniz? Eğer evet şayet, o vakit otomobil tamircisi atelye garajı, otomobil yıkama servisi için fuel-oil istasyonunda bir otomobil tamirat oyunları inşa etmek için oto tamirat ve oto servisinde kolay tecrübe elde etmek için yaşam boyu fırsat verir. Araba yapımcısı mekanik atelye garajında, yani 3D motor onarımı, otomobil yıkama, oto servisi, tekerlek değiştirme, otomobil temizleme, otomobil kalibrasyon ve fuel-oil istasyonunda türlü oto servis ve otomobil tamirat araçları ve ekipmanları kullanarak otomobil yükseltme gibi değişik benzin istasyonu işlerini gerçekleştireceksiniz.

Araba garaj müşterilerinize ayrılan asgari sürede en nitelikli işi verin ve otomobil tamircisi becerilerinizi tekerlek ve lastik değiştirme, otomobil servisi, yapıştırma, otomobil servisi, motor onarımı, gösterişli otomobil Ezik ve ışık sabitleme yeteneklerini kanıtlayın. Garaj yöneticisi emrinde & kırmızı otomatik dükkanı mekanik vasıta ve gereçler çabuk ol. Araba tamir etmek için fuel-oil istasyonuna girin ve auto Expo’nun gelmesini sağlayın. Bu, spor otomobil montajını tamirat etmeyi öğrendiğiniz bir tür benzin istasyonu tamircisi eğitim okuludur.

Spor otomobil yıkama ve servis için lüzumlu olan benzin istasyonu araçlarını ve ekipmanlarını alın ve oto tamirat çalışmalarına başlayın, sonrasında kendi kent atölyenizde benzin istasyonu atölyesi oto garajında Otomotiv tamirat edin. Bu olağanüstüCar Mechanic Workshop v2.5 Kas otomobil tamircisi simülatörü, tek bir otomobil tamirat simülatöründe bir otomobil tamircisi olarak tecrübe kazanmak için size en iyi fırsatı verecektir. Oyun benzin istasyonu hizmet durakta Otomotiv onarmak için öğrenmek yıkama oyunu otomobil &.Araba servis yeteneklerinize güvenin ve benzin istasyonu atölyesi garaj simülatörünüzde en iyi şoför olun.

Car Mechanic Workshop v2.5En iyi test Sürüş oyunları oto tamircisi simülatör oyununda otomobil tamirinden sonra test sürüşünün reel heyecanının keyfini çıkarabilirsiniz. Müşterilerinizi mesut etmek ve çocuk kamyon oyunlarında aslında memnun etmek için kamyon mekanik işinizi muhtemel olan en iyi şekilde yapın. Emrinizde yapacak aniden çok mekanik işiniz var, bu nedenden çabuk edin ve klasik otomobil servis tamirat simülatörüne gidin.Akıllı otomobil tamircisi dükkanınızda bulunan en teknolojik mekanik aletler ve ekipmanlarla gösterişli otomobil servis fuel-oil istasyonunda profesyonel bir otomobil tamircisi olarak akil işinizi gerçekleştirin. Otomatik onarımdaki rötar, düzey arızasıyla sona erecek ve müşterilerinizin hayal kırıklığına uğramasına yol açacaktır

Car Mechanic Workshop v2.5. Müşteri işveren olduğunu unutmamalısınız! Pro şoför & oto tamircisi olarak hiç otomatik tamirat çalışmaları tamamlamak ve denenmemiş gidelim aşağı & müşteri müsaade verme. Araba sürüş Oyunları 2018’de test sürüşüne gidin ve elverişli Park ettikten sonra müşteriye verin. Araba mekaniği oyununu tamamladıktan sonra otomobil tamircisi atelye garajında Test sürüşü Simülasyonunun keyfini çıkarın.Özellikler• * En İyi Akaryakıt İstasyonu Araba Yıkama Oyunları 2018!* İnanılmaz test sürüşü otomatik Sürüş oyunları 2018!* Benzin istasyonunda ani otomobil temizleme ve otomobil servisi!* HD grafik ve oto tamircisi oyunun 3D animasyonlar!* Araba dükkanında ani benzin istasyonu oto servislerini gerçekleştirin!

google play lınk

A comment on "Car Mechanic Workshop v2.5"

  1. İdris says:

    Oyun çok güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir