Report this app

Description

Bus Simulator 17 1.0.5

Bus Simulator 17 1.0.5 Otobüs simülatörü 2017 gerçek bir otobüs şoförü olmak ister misiniz? En son simülasyon oyunu oyna: otobüs simülatörü 17! Gerçekçi ortamlar, detaylı otobüs araçları, karmaşık iç mekanlar gerçek bir otobüs sürmek gibi hissettirecek! Gemiye binin ve tüm rotaları tamamlamak için otobüse binin!

[ilgiliUygulama icerik_id=”1884″]

Kendi kişiselleştirilmiş rotalarınızı oluşturun. Mafsallı, çift ve okul otobüsleri ile yeni nesil grafikler bu simülatörü piyasada bulunan en iyi hale getirecek! Yeni bir trafik sistemi, daha önce hiç olmadığı gibi sürüşün keyfini çıkarmanızı sağlayacaktır. Şimdi otobüs simülatörü 2017 alın!Özellikler:

Bus Simulator 17; Bölgelere bölünmüş realist şehirler( Merkezi, banliyö, endüstriyel ve Kırsal) – şehir, Çöl, Dağ ve otoyolda sürün – pek çok kapsamlı otobüs (mafsallı, çift katlı, okul, Londra vb.)..)- Açık / kapalı kapılar düğmesi-aynalar (ayrıca içeriden) – serin hava şartları (müthiş yeni yağmur)- AI Trafic: blinkers, realist fizik ve frenler kullanan yeni pürüzsüz araçlar.

Çok oyunculu mod-serbest sürüş modu – kendi rotanızı oluşturun, sonsuz olasılıklar!- Gerçekçi görsel hasar-direksiyon simidi, düğmeler ya da devirme kontrolleri- H-Pattern ile manuel şanzımanı kontrol etmeyi öğrenin – kapsamlı iç mekanlar-çevrimiçi sıralamalarla arkadaşlarınıza meydan okuyun.

Google Play Linki

A comment on "Bus Simulator 17 1.0.5"

  1. Pingback: HAWK 28.1.20704 - Mod Apk - Webteknohaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.