webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Brawl Stars v33.151

Supercell, Kanada App Store’daki son olarak Brawl Stars taşınabilir oyununu yumuşak bir şekilde başlattı. Play Store’da Brawl Stars Android versiyonunu ne vakit başlatacaklarına dair bir haber yok. Merak etme. Sizin amacıyla oyuna göz kulak olacağız.Kavga vakti! Şehirdeki en sıkı takımı oluşturun ve ani olarak 3’e karşı 3 ile savaşın. Brawl Stars, Clash of Clans ve Clash Royale yapımcılarının en yeni oyunudur.Arkadaşlarınızı toplayın ve destansı pekçok oyunculu slugfest amacıyla hazır olun!

Rowdy oyun modları ve zorlu onlarca türlü kilidini ve SÜPER yetenekleri cezalandırma ile karakter takla. Onları vur, havaya uçurun, yumruklayın ve dört değişik oyun modunda Savaşı kazanın:- Bounty: rakiplerinizi ortadan kaldırarak takımınız amacıyla yıldızları toplayın, fakat sizi seçmelerine müsaade vermemeye dikkat edin. Maçın nihayetinde en çok yıldıza sahip takım kazanır!- Smash & Grab: rakip takımla savaşırken haritanın ortasından kristalleri toplayın. 10 kristal toplayan ve onları tutan ilk takım kazanır.- Soygun: rakip takım yönünden korunan kasayı kırın yahut kıymetli eşyalarınızı potansiyel kasalardan koruyun. Ganimetle kimin ayrıldığını saptamak amacıyla birkaç dakikanız var!-

Hesaplaşmaya: rowdiest rumble! 10 oyuncu azıcık azıcık küçülen bir arenaya atılır. Ayakta artan son dövüşgen olur misin?Yükseltme ve Kavgacılar kilidini Sikke, İksir ve Fiş toplamak. Stratejileri bölüşmek ve başka oyuncularla beraber savaşmak amacıyla bir gruba katılın. Gerçek bir dövüş yıldızı olduğunuzu ispatlamak amacıyla mahalli ve çevresel önder panolarına tırmanın!LÜTFEN DİKKAT! Brawl Stars indirmek ve oynamak bedavadır, fakat birtakım oyun unsurları dahi reel parayla satın alınabilir.

Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen cihazınızın ayarlarında aplikasyon içi satın alımları dönem dışı bırakın. Ayrıca, hizmet şartlarımız ve mahremiyet politikamız uyarınca, Brawl Stars oynamak yahut indirmek amacıyla asgari 13 yaşında olmanız gerekir.Özellikler:-dünyanın her yerinden oyunculara karşı kabadayı, ani 3v3 savaşları – yeni, kuvvetli Kavgacıların kilidini açın – her biri bir imza hücumu ve harika bir yeteneğe sahip!- Kilidini açmak ve oynamak amacıyla dört eşsiz oyun modu – tek başına yahut dostlarınızla savaşın-çevresel ve mahalli sıralamalarda skor tablosunun zirvesine tırmanın.-

Hızlı tempolu çok oyunculu atıcı nihayet cep telefonunda meydana çıktı.- İpuçlarını bölüşmek ve beraber savaşmak amacıyla başka oyuncularla bir grup dövüşgen oluşturun- Bu kritik kıyı amacıyla en sevdiğiniz Kavgacıları yükseltin.- Kavgacılarınızı unlockable derilerle özelleştirin.

google play lınk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir