Report this app

Description

🟢 Brawl Stars v36270 apk – Mod Apk İndir – Mod Apk Download – Sınırsız Para – Unlimited Money – En Son Sürüm – Premium – Update – Güncelleme – Unlimited All

👉  apk

Brawl Stars apk

Brawl Stars uygulamasının ana hatları
Supercell, Kanada uygulama Perakendecisinde en yeni cell sport Brawl Stars’ı yumuşak bir şekilde piyasaya sürdü. Play Retailer’da Brawl Stars Android modelini ne zaman piyasaya sürecekleri hakkında bilgi diye bir şey yoktur. Üzülmek yok. Senin için sporu izlemeye devam edeceğiz.

Kavga zamanı! Şehirdeki en sıkı grubu yazın ve gerçek zamanlı olarak 3’e karşı 3 savaşın. Brawl Stars, Conflict of Clans ve Conflict Royale yapımcılarının en son sporudur.

Arkadaşlarınızı küreselleştirin ve destansı bir çok oyunculu slugfest için hazırlanın! Rowdy spor modları ve SUPER yetenekleri cezalandırmak zor ve karışık karakterler onlarca kilidini oldukça çok. Onları vur, havaya uçur, yumrukla ve 4 tamamen farklı spor modunda Savaşı kazan:

🗡 Mod Apk

Brawl Stars Mod Apk

– Bounty: rakiplerinizi ortadan kaldırarak grubunuzdaki yıldızları toplayın, ancak sizi terk etmelerine izin vermemeye dikkat edin. Maçın sonunda esasen en çok yıldıza sahip olan grup kazanır!
– Smash & Seize: rakip grupla savaşırken haritanın ortasından kristalleri toplayın. 10 kristal toplamak ve onları korumak için birincil grup kazanır.
– Soygun: karşı grup tarafından korunan kasayı kırın veya değerli eşyalarınızı potansiyel hırsızlardan koruyun. Ganimetle kimin ayrıldığını bulmak için birkaç dakikanız olabilir!
– Showdown: en gürültülü rumble! 10 oyuncu yavaş yavaş küçülen bir alana bırakılır. Ayakta kalan son kavgacı olabilir misin?

Brawl StarsKavgacılarınızı geliştirmek ve kilidini açmak için nakit, iksir ve cips toplayın. Farklı oyuncularla birlikte teknikleri ve savaşları paylaşmak için grubun bir parçası olun. Gerçek bir Brawl yıldızı olduğunuzu göstermek için yerel ve bölgesel yönetim kurullarına tırmanın!

LÜTFEN DİKKAT! Brawl Stars elde etmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı spor nesneleri de gerçek para için satın alınacaktır. Eğer bu fonksiyonu kullanmak istemiyorsanız, devre dışı-sistem ayarları app alımları. Ayrıca, hizmet ve gizlilik kapsamı İfadelerimizin altında, Brawl Stars oynamak veya almak için en az 13 yaşında olmanız gerekir.

💰 Brawl Stars Unlimited Money

Brawl Stars Unlimited Money

Seçenekler:
– Dünyanın her yerinden oyunculara karşı kabadayı, gerçek zamanlı 3v3 savaşları
– Her biri özel bir saldırı ve süper potansiyele sahip yeni, son derece etkili Kavgacıların kilidini açın!
– Kilidini açmak ve oynamak için 4 farklı spor modu

– Savaş yalnız ya da arkadaşlarıyla
– Bölgesel ve yerel sıralamalarda en yüksek skor tablolarına tırmanın.
– Hızlı tempolu çok oyunculu atıcı son olarak burada hücrede.
– Önerileri paylaşmak ve toplu olarak savaşmak için diğer oyuncularla bir grup kavgacı yazın
– Bu hayati avantaj için en sevdiğiniz Kavgacıları geliştirin.
– Kilitlenebilir derileri ile Brawlers özelleştirin.

GOOGLE PLAY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir