webteknohaber.com

webteknohaber.com

BLEACH Brave Souls – 3D Action 10.1.3

4.0/5 Votes: 11

Report this app

Description

BLEACH Brave Souls – 3D Action 10.1.3

Mega dayalı ilk akıllı 3D aksiyon oyunu-manga ve anime çamaşır suyu çarptı.Bleach evrenin en sevdiğiniz karakter kullanarak bir takım oluşturmak.HEYECAN verici 3D ACTİON3D grafik ve basit kontroller-ve-eğik çizgi aksiyon akıcı ve hızlı tempolu bedava kesmek için yapmak.

EPİK ÖZEL Farklı ne beklersiniz’ MOVESUnleash;in benzersiz özel hareketleri zafer için yol bölmek. Özel hareketleri tamamen orijinal Japon anime ses aktörleri tarafından dile getiriliyor.ÜÇ’3 takım haline favori karakter COMPANYCombine S. Asla orijinal hikayede göreceğiniz karakter kombinasyonları yapabilirsiniz.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1300″]

Olanakları neredeyse sınırsız!Çamaşır suyu an Rukia ve Ichigo ilk tanışmak Bleach hikaye STORYFollow YAŞAYIN. Hikaye çok önemli sahneler güncelden bu görevler tamamlarken, karakter geliştirmek.&Amp OYNAMAK; DİĞER PLAYERSPit KARŞI diğer kullanıcılar’ karşı iyi savaşçı; haftalık PvP liglerde zirvede yer ekipleri ve vie, veya çevrimiçi ve heyecan verici bir Site içinde diğer kullanıcılarla Co-Op Görevler ve Epik Baskınlar!

BLEACH Brave Souls, CHARACTERSBrave ruhunuzu GELİŞTİRMEK istiyorsanız, tam olarak savaşçı ve takım oluşturmak için izin veren son derece esnek karakter geliştirme sistemine sahiptir. Savaş girin ve karakter seviye ve temel istatistikler geliştirmek, max seviyesini artırmak, onlara daha fazla belirli istatistikleri artırmak için Ruh Ağacı yetiştirmek, ya da birlikte ek destek sağlamak için karakter bağlantı Yükselmek deneyim kazanmak.

BLEACH Brave Souls seçim sizin!Resmi Sitehttps://www.bleach-bravesouls.com/tr/TwitterAccount: @bleachbrs_enHashtag: #BraveSoulsFacebookhttps://www.facebook.com/BleachBS.TR/OS 4.1 veya laterThe Alt taraftaki izinleri bu oyunu oynamak için gerekli Android Tavsiye edildi.WRİTE_EXTERNAL_STORAGENecessary oyun harici bir yerde oyun veri depolamak edebilmek için depolama AccessPermission: READ_EXTERNAL_STORAGEPermission.

Bu izinler sadece 6’dan önceki sürümler Android için geçerli. Android 6 ya da daha sonra, hala bu izinleri düşüş olsa bile oyunu oynayabilirsiniz. GET_ACCOUNTSNecessary push bildirimleri almak için kimlik (bu cihazda hesapları bulmak İzin: .Tite Kubo/Shueisha’nın, TV TOKYO, dentsu, Pierrot

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir