webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

BİBİ Mobil

BİBİ Mobile Jurassic World Primal Ops, yalnızca sizi dinozorları yok olmaktan kurtarabileceği heyecan verici, yukarıdan aşağıya bir aksiyon-macera sporudur.

Seçkin bir dövüş becerisine sahip dinozor işleyicisi olarak göreviniz, dinozorları kötü niyetli paralı askerlerden, güçlü kaçak avcılardan ve uğursuz bilim adamlarından kurtarmak için Kuzey Amerika’yı dolaşmaktır.

Şans eseri yalnız değilsiniz. Dinozor Çeşitlerinizden kurtarmış olabileceğiniz dinozorlar, herhangi bir savaşın gidişatını değiştirebilecek ortaklardır. Ekibinize eklenen her dinozor, son derece etkili etki için ayırt edici yeteneklerini kullanarak yanınızda savaşmak için çağrılabilir. En sevdiğiniz dinozorlarla nazik kalıcı bağlar ve yaklaşımınıza gelen tüm zorlukların üstesinden gelin.

BİBİ Mobile BİR DÜNYADA
Hepimizin bildiği gibi hayat değişti. Dinozorlar bir kez daha Dünya’da özgürce dolaşıyor. Muazzam sayıda müttefik, düşman ve keşfedilecek muazzam bir ilk dünyayı içeren heyecan verici yeni bir anlatı yolculuğuyla Jurassic World’ün hikayesini artırın.

BİBİ Mobil ARAMA KURTARMA Hizmetten Çıkarılan
Dinozorların soyu genellikle tükenmez, ancak birçoğu onları tehlikeye atmaya karar verir. Düşman kamplarına sızmak, istihbarat almak ve vahşi, yakalanmış veya yaralanmış dinozorları üç kötü fraksiyondan kurtarmak size kalmış.

 DİNOZOR KOLEKSİYONUNUZU OLUŞTURUN
Kurtarılan her dinozor muhtemelen Dinozor Ürün Yelpazenize eklenecek ve bir müttefik olarak erişilebilir hale getirilecektir. Toplanacak düzinelerce dinozor var, her biri görevinizde size izin verebilecek farklı yeteneklere sahip.

BİBİ Mobile BİRLİKTE MÜCADELE
Bir oyun alanının yerini hiçbir şey tutamaz.Onu rex kadar pohpohlayamaz. Ezilmiş Triceratop’lardan erzak bırakan Pteranodon’lara kadar her biri savaş alanına yepyeni bir dinamik getiren savaştaki zorlukları yenmek için dinozor ortaklarınızın ayırt edici yeteneklerini kullanın.

BİBİ Mobile KEŞFEDİN VE YÜKSELTİN
Dinozor yumurtalarını, DNA zincirlerini ve tüm manzaralarına gizlenmiş birçok sırrı ve tekniği aramak için Kuzey Amerika’yı keşfedin. Dinozor ortaklarınızı geliştirmek ve güçlendirmek, bağınızı ilerletmek ve yeni yeteneklerin kilidini açmak için bu koleksiyonları kullanın.

Jurassic World Primal Ops, İngilizce olarak edinilebilir.

google oyun bağlantısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir