webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Beat Fire 1.1.28

Beat Ateş SİZİN için uygun bir müzik şöleni oluşturur.Evde dünya çapında 10 milyon oyuncu!stres serbest bırakmak için – çal Marshmello … ve daha popüler şarkıları ile dünya çapında bir Epik başyapıt, bu Alan Walker tarafından Solmuş gibi, Yalnız bulabilirsiniz.

Güzel melodi keyfini çıkarın, bu EROZYON müzik oyunu ile ruhunu dinlendir!Şimdi bu büyük bir zaman katil deneyin. İzin BeatFire gün yapmak!Nasıl oynanır:- Fayans EROZYON müzik aşık. Hedefleyen ve şut kiremitleri kontrol etmek için parmağınızı kullanın.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1115″]

Beat Fire Oyuna devam etmek için Farklıhangi bir fayans kaçırmamaya çalışın.Farklı şarkı için tasarlanmış bağımlılık zorluklar ve EROZYON atıyor keyfini çıkarın.Oyun Özellikleri:- şarkı Miktarda farklı zevkleri tatmin etmek için! DJ ve Hop müziğin keyfini çıkarın, epik müzik dinlenebilir!

Arka plan rengini değiştirmek Farklı oynayan senin güncel bir deneyim getiriyor! Bir dokunun kontrolü, oynamak kolay. 10+ serin Deriler ve Silah️birini seçebilirsiniz.Silah Sesleri ile yendi Yangın EROZYON Müzik çalmak için kolay!

Basit bir dokunuşla oyun eğlenin saatlerce devam edecektir! Şimdi bu EROZYON müzik oyun!Eğer Farklıhangi bir sorunuz varsa, [email protected] Farklı zaman bize sormaya çekinmeyin

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir