webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Battle Prime 4.1

Battle Prime, mobil cihazınızda konsol seviyesinde grafiklere sahip hızlı tempolu bir üçüncü şahıs çok oyunculu atıcıdır. Bu taktik savaş simülatörü, benzersiz yeteneklere, zorlu cephaneliğe ve yüksek adrenalin aksiyonuna sahip süper kuvvetli kahramanlara odaklanmıştır.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1710″]

Yeni nesil savaş simülasyonu çoktan başladı-savaşa katılma zamanı! Önce vurun, düşmanlarınızı öldürün, hayatta kalın, ödülleri yakalayın ve herkese en havalı Rütbenin kim olduğunu gösterin!Savaş simülasyonu olacak. CHARACTERDive ALMAK, benzersiz yetenekleri ve oyun tarzları ile son savaşçılar Başbakanı ajanlardan biri toplama.

Büyük kalibreli bir silah donatmak ve büyük bir ateş gücü serbest, flaş bir hız ile yıkıcı bir hasar ya da counterplay, göz açıp kapayıncaya kadar rakipler öldürme: en beğendiğiniz kahraman seçin, unutulmaz, harika oyunlar içinde savaş, saldırı, ateş ve zevk zaferi girin ilgili!Savaşa katıl hızlı tempolu takım tabanlı çevrimiçi savaşlar sizi bekliyor!

Arkadaşlarınızla takım halinde bir araya gelin ve ortak düşmanlara karşı omuz omuza durun, en temel ajanları durdurulamaz bir güç olmak için stratejik yollarla birleştirin! Ve respawns’taki en temel ajanlar arasında geçiş yapma özgürlüğü, taktikleri anında değiştirmenize, karşı saldırıya geçmenize ve kazanmanıza izin verir!Yeni ödülleri KAPMAK REWARDSEvery zafer daha yaklaştırmıştır havalı Başbakan Ajan Başlığı yeni ödüller de…

Bir sürü! Yeni Başbakan ajanları ve yeni atış silahları içeren bazı özel ödüller kazanmak için savaşlarda kendinizi kanıtlayın ve mevsimler boyunca savaş geçiş görevlerini tamamlayın!Grafiklerin keyfine varın kendi geliştirmiş olduğu mobil motorun huşu uyandıran gücü, en iyi cihazlarda fotogerçekçi grafikler, kapsamlı kahramanlar, silahlar ve haritalar sağlar. Battle Prime’ın çarpıcı dünyasına en yüksek daldırma standardını sunar!

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir