webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

AxE Alliance vs Empire 2.06.00

Birleşin kavga! Bir loncaya katılın, bir telefonda görülen en sürükleyici ve büyük ölçekli MMORPG savaşlarını savaşın ve deneyimleyin.Axe: Alliance vs Empire, gizemli, fantastik bir açık dünyada yer alan büyük ve yenilikçi bir MMORPG’Yİ tanıtın.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1722″]

AxE Alliance vs Empire; Dünyanın kaderini kontrol etmek için savaşırken iki kuvvetli grup arasındaki destansı çatışmaya girin.PC ve konsoldaki en iyi MMOs ve açık dünya oyunlarından esinlenen tek oyunculu, kooperatif ve rekabetçi modları kullanarak arkadaşlarınızla ve dünya genelinde milyonlarca oyuncuyla çevrimiçi fantezi oyunları oynayın.

AxE Alliance vs Empire; Zengin bir fantezi hikayesi, ayrıntılı bir özellik seti ve canlı bir açık dünya ile AxE, mobil cihazlarda en tam olarak gerçekleşen oyun dünyalarından birini sunuyor. Yeni başlatılan sunucuda oyunculara katılın! CO-OP ve rekabetçi oyun modları-arkadaşlarınızla ve dünya genelinde milyonlarca oyuncuyla savaşın.

Daha küçük, taktik 4 vs 4 oyuncu hizip savaşından büyük ölçekli PvP savaşlarına kadar rekabetçi modlarda oynayın.- Ejderhalar ve devler gibi kuvvetli zindan patronlarını yenmek için arkadaşlarınızla baskın yapın.

AxE Alliance vs Empire; Bir loncaya katılın ve gelişmiş lonca, sohbet ve takım yönetim sistemlerini kullanarak yaklaşan etkinlikleri planlayın.- 150 oyuncu için büyük PvP modu. FANTASY RPG STORY and CHARACTERS-bir fantezi dünyasına ve Darkhaan İmparatorluğu ile Galanos İttifakı arasındaki destansı çatışmaya girin.

Evrenin gücünün kilidini açmak için nadir ve kuvvetli kalıntıların kontrolü için savaş.- Yaptığınız kararlara göre farklı görevler ve ayarlarla yolunuzu seçin.- Yol boyunca unutulmaz arkadaşlar ve düşmanlarla tanışın. Açık dünya RPG – zengin anlatı ve tarihle dolu çeşitli yerler, karakterler, görevler, görevler ve yağmalarla dolu açık bir dünyayı keşfedin.

AxE Alliance vs Empire; Göl kenarındaki ıssız ovalardan Venyon Adası’nın iç kutsal alanlarına kadar 22 eşsiz alanı keşfedin. Seviye yukarı ve karakter özelleştirme-iki hizipten 6 farklı ve oldukça özelleştirilebilir karakter sınıfından birini seçin.- Oyun tarzınıza uyacak ve rakiplerinizi yenmek için Silahlarınızı, zırhınızı, yeteneklerinizi ve daha fazlasını özelleştirin ve yükseltin.

Benzersiz beceri ve yeteneklerle karakterinize imza stilinizi yükseltin ve uygulayın.- Kanatlarınızı kazanarak ve geliştirerek karakterinizin gücünü bir sonraki seviyeye taşıyın – savaş gücünüzü daha da artırmak için nadir evcil hayvanları toplayın konsol-seviye grafikleri ve fizik- AxE, hızlı ve dinamik gerçek zamanlı hareketler ve süper akışkan kontroller için tam 3D, konsol seviyesinde grafikler ve hareket fiziği sunar.

Büyük PvP savaşları ile fantastik bir MMORPG’YE girin ve Axe’de kontrol için savaşın. Şimdi indir!DESTEK & bir problem mi var COMMUNİTYAre? Oyun içi 1: 1 destek ekibimiz ile iletişime geçin ya da [email protected] adresinden bizlere bir soruşturma gönderin.

En son haberleri ve güncellemeleri almak için fotoğrafı topluluklarda bizi takip edin!3 GB RAM http://m.Nexon.Com/terms/304privacy Politika: http://m.Nexon.Com/terms/305recommended Özellikler: Android 6.0 ya da daha yüksek / Galaxy S7 ya da higherMinimum Özellikler:

AxE Alliance vs Empire; Android 4.4 / Galaxy S7 Hizmet Facebook: https://www.Facebook.Com/alliancevsempireforum: https://m.Nexon.Com/forum/376terms : – İŞLEMCI: Qualcomm Snapdragon 820 ya da Samsung Exynos 8 Octa (8890) SoCAPP izinleri bilgi aşağıda belirtilen hizmetleri sağlamak amacıyla, belirli izinler talep ediyoruz:

[isteğe bağlı izin] – isteğe bağlı izin oyun etkilemez.Kamera: uploadPhotos için fotoğraf ya da video kaydı almak İçin: Ayarlar > Uygulamalar > Uygulama Seç > İzinler > – Android 6.0 Altında Update OS sürüm Android 6.0 ya da daha yüksek[Yönetimi] – – Oyun sırasında sesli sohbet etkinleştirmek İçin resimler / videosMicrophone: kaydetme ve yükleme izinleri geri çekmek ;

Uygulamayı Kaldır uygulama izin için onay istemiyorsa, izni yukarıdaki adımlarla yönetebilirsiniz. Bu uygulama uygulama içi satın alımlar sunar. Cihaz ayarlarınızı değiştirerek bu özelliği devre dışı bırakabilirsiniz.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir