webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Avakin Life ANTİCERRAHXP

Avakin Life 1.45.1 Farklı zaman olmak istediğin kişi olabilirsin ikinci bir hayat.Avatar oluşturmak ve bu eğlenceli rol yapma oyunu indiren milyonlarca insan katılın! Avatar, tasarım giysi ve ev dekore. güncel kıyafetler, güncel, şaşırtıcı markalar keşfetmek ve kendi mükemmel kıyafet oluşturun.

Gençler için Avakin Life 3D sanal dünya oyun alanı Lockwood Publishing Ltd. tarafından piyasaya sürüldü. Gençlerin umursadığı her şeyi burada görüyorsunuz.

Gezegendeki en yaşanabilir cennet gibi Avakin Life da en güzel renkleri getiriyor. Avakin Life oyuncuların trendlerine ayak uydurmak için değişir, bu oyunda eğlendirdiğinizde şaşıracaksınız.

Birbirleriyle etkileşime girmek ana odak noktasıdır, ancak konuşmanın yanında her zaman ilginç bir konudur. Belki de kıyafet, kıyafet, moda markaları söz konusu olduğunda … Eğer gençsen bunları görmezden gelemezsin.


[ilgiliUygulama icerik_id=”1353″]

Dikkat versiyona yıldızı ve merkezi olması. Cennet yerlerde partilere gider. Hayalinizdeki ev gösterin. Mesajı güncel arkadaşlar. Bugüne AVAKİN LİFE sanal gerçeklik 3D dünya büyüyen bu keşfetmek!

Avakin Life’a geldiğinizde yanlış değil, oyun yukarıda az önce bahsettiğim şeyle mükemmel bir şekilde bağlantılı. Açık dünyada kapanan ikinci hayat gibi, şimdi ne istersen onu yap!

Rol model ol, düşündün mü? Benzersiz bir kişilik oluşturmak için bir moda markası, saç modeli veya dövme ile birleştirin. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca oyuncuya katılın, her zaman dünyanın yeni trendini yakalayın.

Daha mükemmel karakter seçebileceğiniz KENDİ AVATAR Rol yapma oyunu ve simülasyon OLUŞTURMAK, şekil, saç, göz rengi ve daha birçok!İstediğiniz kadar avatar Giydirme.

Sevimli ya da deli – en sevdiğiniz stili seçin ve Farklı zaman vahşi olmak istediğin kişi de rüyaları!Size sonsuz fırsatlar verir sanal gerçeklik dünya ve simülasyon kendinizi ifade etmek için! Diğer milyonlarca insan ile sohbet nerede İNSANLARLA TANIŞMAK VE SOHBET Sohbet oyun!

Avakin Life, evlerin ve karakterlerin şık görüntülerini oluşturmanıza izin veren bir oynanışa sahiptir. Nereye giderseniz gidin, pahalı moda markaları giyerseniz kesinlikle fark edilecektir.

Bir süperstar olmak veya kendi kişiliğinize sahip olmak istiyorsanız, araştırmaya zaman ayırın. Başlangıçta, belirgin bir avatara sahip olmanız gerekir, örneğin bazı parlak kıyafetler arayın.

Aksesuarlar, kıyafetler her zaman insanların daha iyi görülmesine yardımcı olur. Ancak, herkes dış görünüşüne dikkat etmez. Avakin Life oyunundaki kalabalık kalabalığı karıştırmak istemiyorsanız bunu not etmeniz gerekir.

Avakin Life tüm dünyada diğer kullanıcılar ile Sohbet insanlarla tanışmak, güncel arkadaşlar ve ekibini bulalım.Mükemmel kıyafetler ve arkadaşlarından son versiyona tavsiye, en iyi stilleri ve kıyafetler al. Diğer kullanıcılar milyonlarca ile rekabet ya da tüm şaşırtıcı markaları keşfetmek ve birlikte kıyafetler!

Avakin Life avatar resmini çekin ve Facebook ya da İnstagram paylaşın!STİL harika Avakin giyim markaları ve muhteşem öğeleri yüzlerce Göz atın aksesuvarlar ve şık kıyafetler ile dolaba doldurun. MÜKEMMEL. (Ya da aşağı) giyinmek, oyun stili ve versiyona anlayışınızı başkalarına hayran.

Elbise diğer giyim eşyaları ve aksesuarları, ayakkabı, etek, çanta, mücevFarklı ve milyonlarca dükkanı. Saç değiştirmek ve hatta bir dövme olsun! versiyona yıldızı ya da versiyonel olabilir – seçim sizin!EV•Tasarım TASARIM ve istediğiniz nasıl bir ruh hali ya da en son trendlere uygun ne olursa olsun versiyonern, klasik ya da Hollywood tarzı•ev Dekore mükemmel bir daire oluşturun.

Arkadaşlarını davet et, unutulmaz partileri düzenlemek ya da sadece yakın arkadaşı ile bazı kaliteli zaman geçirmek. 3D SİMÜLASYON OYUNU Farklı zaman olmak istediğin kişi olabilirsin 3D sanal gerçeklik dünya!

Sohbet ve binlerce kişi ile mükemmel bir ikinci yaşam Yaratmak tanışın! Bak, giysi ve aksesuarları seçin. versiyona bir yıldız ya da bir versiyonel oldu. Mesaj arkadaş ve ilgi odağı olmak.

Giyinmek, şık kıyafetler için alışveriş güncel markaları keşfetmek ve harika. Heyecan verici yerlerde onlarca ile rol Oynama oyunu! Kulüplere gitmek, sahilde ve daha birçok yer!Güzel ŞİMDİ Avakin Hayat inanılmaz dünyaya sahneleri ve dalış tasarlanmış keşfedin!

İZLEYİN US:facebook.com/AvakinOfficial/instagram.com/avakinofficial/Twitter @LockwoodLKWDLockwood Yayıncılık öneri & dinlemeyi çok isterim; bizim oyun geliştirmek için nasıl geribildirim!Lütfen soru, öneri ve fikirler göndermeye http://www.avakin.com adresimizi http://www.avakin.com/forums/.visit

3D sanal dünyadaki oyuncular için rol yapma simülasyon oyunu, ancak olaylar gerçekliğin dışına çıkar. Böylece bu basit oyunu keşfederken kendinizi son derece yakın hissedeceksiniz. Daha spesifik olarak Avakin Life APK’da neler olduğunu şimdi GameDVA ile öğrenelim.

Giriş her zaman ilk sırada yer alır ve oyunda Avakin Life APK bir istisna değildir. Etkileyici bir Avatar ile bir profil oluşturmanız, bir elbise seçmeniz veya farklı lens stilleriyle göz rengini değiştirmeniz gerekir. Aksanlar, küçük olsa da, genellikle etkili bakışları çeker.

Böyle kişisel bir profile sahip olduktan sonra, herkesle etkileşime girmeniz gerekir. Grup toplantıları ile ilişkileri hızla artırın ve arkadaş edinin.

Aynı hobiye sahip biriyle tanışmak son derece ilginç olacaktır. Facebook’ta avatarları paylaşan Instagram, etkileşimi artırmaya da yardımcı olur.

Bilgi ve koşullar yeterli olduğunda, kendimizi çoğu zaman en dürüst şekilde ifade ediyoruz. Ancak Avakin Life MOD APK, oyuncuların her an kendileri olmaları için.

Yeni başladığınız andan itibaren tüm alanları geniş bir şekilde anlanın. Sadece formun değil temel değerlerin anlaşılması Lockwood’un güçlü noktasıdır.

Oyuncular evi herhangi bir görüntüde dekore edebilir veya istediğiniz gibi kendi geleneklerini oluşturabilirler. Hollywood’un katı standartları bile zor değil.

Alternatif olarak, birini veya yakın bir arkadaşınızı (BFF) evi ziyaret etmeye ve onlara bazı öğeleri göstermeye davet edebilirsiniz. Ayrıca geleneksel bir ev veya lüks bir daire seçebilirsiniz.

Oyunda Avakin Life her zaman diğer oyuncuların şiddetli rekabeti ile yüzleşmek zorunda. Showbiz gibi eğlence dünyasında düşünün, bu oyun böyle.

Değişim iyidir, ama bazen başkalarının oyununa kapılmamak için seçimlerimizde kararlı olmalıyız. İndir Avakin Life APK MOD Genç ve dinamik bir ortamda mükemmel bir hayata dalmış durumdasınız.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir