webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Auto Chess 1.4.0

Auto Chess, Drodo ve Dragonest Co.Tarafından oluşturulan yepyeni, oldukça rekabetçi pek çok oyunculu çevrimiçi strateji oyunudur.Ltd, Dragonest Co. Tarafından piyasaya sürüldü ve teknik olarak desteklendi.

Ltd.Şti. Oyuncular kendi ekonomi sistemini inşa edecek ve 8 oyuncu last man standing senaryosunda birbirleriyle savaşmak için benzersiz birimler kullanacaklar. Strateji becerilerinizi aynı anda 7 Diğer oyuncuya karşı test edin ve stragies’inizi gerçek zamanlı olarak uyarlamak için yeteneklerinizi kanıtlayın.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1229″]

Imbatv, Auto Chess’in global esports turnuvalarını yönetecek. Nereden geldiğinize bakılmaksızın, dünyanın dört bir yanından en iyi oyunculara meydan okuyabilirsiniz. Dünyanın en iyi otomatik Satranç eSports Ligi sizi bekliyor!

Yenilikçi oyun kahraman kartlarını toplayarak / değiştirerek ve farklı oluşumlar düzenleyerek, 8 satranç oyuncusu önümüzdeki on dakika içinde birincilik ödülü için yarışacak. Milyonlarca oyuncu hergün birbirlerine meydan okuyor ve çağımızda en popüler eğlence oyunlarından biri haline geldi.

Fair Play gerçek bir fair-play oyunu olun! Dünya e-Spor Oyunları Dragonest Co tarafından yaratılmıştır.Ltd.Şti. Drodo ve lmbaTV. Bir milyon ödül havuzu bekliyor! Strateji kuralları Dünya oyuncuları rastgele kahramanlarını paylaşım Kart havuzunda alacak ve benzersiz stratejilerine göre özel oluşumlar oluşturacaktır.

Evrim, kombinasyon, pozisyon için Jokey vb. Büyük ölçüde stratejileri uygulama sağlar. Değişen gelgitlere kim uyum sağlayacak ve sonuna kadar hayatta kalacak?

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir