webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Assassin’s Creed Rebellion 2.9.2

Güncel aksiyonlar katılın Ezio, Aguilar, Shao Jun ve diğer efsanevi Suikastçılar! Kendi Kardeşlik oluşturun ve Assassin’s Creed evreni-RPG ilk Strateji Tapınakçıların kaleleri sızmak!Daha önce hiç görülmemiş gibi deneyim tamamen güncel franchise Kahramanlar ve oyun almak:

KENDİ BROTFarklıHOODRediscover İNŞA Assassins efsane bir Sipariş.40’tan fazla karakter, Ezio, Shao Jun, Aguilar ve diğer birçok güncel karakterler de dahil olmak üzere bir takım.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1241″]

Yüksek rütbeleri Kardeşlik kuvvetleri güçlendirmek ve Tapınakçıların planları güncellgi onları teşvik etmek ve eğitmek.Kardeşler büyüdükçe HQDevelop kale YÖNETMEK, gücünü artırmak ve Assassins’ becerilerini geliştirmek.güncel oda kurmak, güncel ekipman zanaat, kaynak toplamak ya da güncel tıp oluşturun.

Assassin’s Creed Rebellion, güncel kahramanlar kilidini açmak için DNA parçaları toplamak ve yeteneklerini yükseltmek. SIZMAK TAPINAKÇILAR İspanya boyunca gizli görevde Assassins takım STRONGHOLDSSend.Hedefe ulaşmak için kahraman mükemmel kombinasyonu seçin.

Kendi strateji geliştirmek ve Templar kalelerinden sızmak ve planlarını durdurmak Assassins’ benzersiz yetenekleri kullanın.Yolumuzu mücadele, ya da daha sinsi bir yaklaşım uygulanmalıdır? Akıllıca seçin.Bu oyunu indirmek ve oynamak için bedavadır, ancak bazı oyun öğeleri gerçek kazanç için satın alınabilir.

Cihazınızın ayarlarında in-app alımları devre dışı bırakabilirsiniz.Gerekli: Android 4.3 veya çevrimiçi bağlantı laterAn – 3G, 4G veya Wifi gereklidir.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir