webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Art of War Legions 2.9.11

Muhteşem savaşlar büyük miktarda ile komik bir oyun. Küçük ordu birlikleri yöneten komutan olacak. Çeşitli düzeylerde zorlukları kabul ve bounty görevleri ekstra hediyeleri almayı unutmayın!

Sorumlu*ordu, sensin.Kuşkusuz heyecan verici Savaşlar Bulunmalıdır savaş daha fazla savaş gerçek bir dans gibidir. Umarım muhteşem bir Komutanı ve çok eğlenceli olabilir.*Verdiğim ekstra Ödül Görevler Resmini O serin bounty görevleri 14 seviyesine ulaştığınızda kilidi olacak. Bu görevleri bitirerek değerli taşlar alabilirsiniz.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1323″]

Art of War Legions, ama bazıları gerçekten çok zor olduğunu unutmayın.Aşağıda düzenli güncellikler Özelliği genç bir takımız, ama Farklı zaman oyun deneyimini geliştirmek için çalışıyoruz ve oyun inanılmaz bir zaman katil.HelpPlease İçin çeviri;

Savaş ” Sanat; Español gibi diline, Portekizce, Fransız, Alman, Kore, Japon, 繁体中文 ve diğer diller bize tercüme” yardımcı olur.Sizden Farklıhangi bir geri bildirim almak için çok mutluyuz. Bu email:[email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Bizi takip edin: https://www.facebook.com/GameAoW/Wish sen iyi bir zaman, Komutan!

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir