How to game apps install?

1. Tap the downloaded game apps file.

2. Touch install.

3. Open the application and click on "Install file".

4. Follow the steps that appear on the screen.

Report this app

Description

Armed Heist 1.1.45

Silahlı Soygunda çalışmaya başlama zamanı-kalbinizi pompalayan aksiyon dolu bir üçüncü şahıs nişancı oyunu! Banka soygunu çılgınlığınıza girerken reflekslerinizi Test edin. Uçan mermilerden kaçınırken bankaları ve zırhlı kamyonları soymak hiç bu kadar heyecan verici olmamıştı.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1245″]

Harika bir banka soygunu üçüncü şahıs nişancı Oyunu mu arıyorsunuz? En iyi TPS online oyununda 70’den fazla banka çekim zorluğunda polislerle yüz yüze geldiğiniz doğru yere hoş geldiniz! Senin görevin: acımasız bir haydut ve banka soyguncusu suç Efendisi ol! Her zaman ateş eden ilk kişi olun, aksi halde altı metre altında olacaksınız.

Katil oyun fonksiyonları: * özelleştirilebilir silah sistemi – hayal edebileceğiniz en vahşi, değiştirilmiş silahları inşa edin! Tabancalar, av tüfeği, keskin nişancılar ve saldırı tüfekleri!

Armed Heist, bir sonraki banka soygunu için cephaneliğinizi mümkün olduğunca ölümcül hale getirin! Aksiyon dolu manzaralar, bastırıcılar, kulplar, variller, stoklar ve katil derileri ile değiştirin! Tüm bunlar silahınızın performansını etkileyecektir. * 3D suç Haritası-düşük güvenlikli bankaların ve zırhlı kamyonların dinamik bir iş veritabanı suç haritası, bugün ne tür bir soygun yapmak istediğinizi seçmenizi ve seçmenizi sağlar!

Dinamik senaryolar-heyecan için hazır olun! Bu çevrimiçi TPS atış oyununda, hiçbir banka atış mücadelesi iki kez aynı şekilde oynanmaz. Her bir senaryo, hareketlerinize ve silah becerilerinize bağlı şekilde farklı olacaktır. * Karakterinizi pezevenk edin-kendi acımasız banka soyguncunuzu yaratın!

Armed Heist, katil Palyaço olmak ister misin? X özel kuvvetleri mi? Belki de havalı bir gangster? Derileri, maskeleri, kurşun geçirmez Yelekleri ve muhteşem kıyafetleri kazanın. Yüksek nitelikli 3D grafikler ve sürükleyici oyun, bu üçüncü şahıs nişancıyı aksiyon dolu bir çatışmaya dönüştürüyor!

Silahlı soygun online en yoğun üçüncü şahıs nişancı oyunlarından birisidir. Silahınızın namlusunda gördüğünüz Her şeyin olduğu fps oyunlarından (first person shooter) farklı olarak, TPS oyunlarında (üçüncü şahıs nişancı) kamera karakterinizin etrafında aktif ve dinamik bir biçimde döner ve bankaları ve yanan mermileri soymuş gibi hissetmenizi sağlar!

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.