Report this app

Description

Angry Birds POP 3.81.1

Baloncuklar 45 MİLYONDAN fazla oyuncu tarafından indirilen büyüleyici bubble shooter dalgalansın! Maç ve 2000’den fazla büyüleyici düzeyleri renkli kabarcıklar pop ve muhteşem hediyeleri kazanmak için özel etkinliklere katılmak. Sorunlar neredeyse sonsuz bir kaynağı ile patlama kabarcık çekim bir aksiyon Kızgın Kuşlar süretimün Stella, Red, Chuck, Bomb ve sürüye katıl!

[ilgiliUygulama icerik_id=”1229″]

Domuzlar bırakın ve inanılmaz derecede sevimli Yavru kurtarma bu kabarcıklar ateş güvenilir sapanını al ve. Özel Konuklar ve Farklı zaman haşhaş olaylarla, Farklı zaman için eğlenceli güncel bir meydan okuma. Elbette başarıları hediyeleri ücret payı ile gel! ÖZELLİKLER– Süper kolay almak ve oynamak.

Gün – seviyeleri! 4000 seviyeleri üzerinde daha fazla katma Farklı hafta oynamak. Eğlenceli mevsimsel Temalar ile düzenli güncellikler, özel Konuklar ve daha fazlası.– Sınırlı zaman olayları ve satış için dikkat edin!– Güzel grafikler ve animasyonlar. Farklı renk ile parlıyor!

Angry Birds POP, çek haşhaş Ekstra Güçlü bir kabarcık ile sapanın yük çizgiler! Özel ikramiye için tam günlük sorunlar. Arkadaşlar sorun için Facebook ve hediye iletmek bağlayın.– Zor bir seviye yardıma ihtiyacın var mı? İhtiyacınız olduğunda güçlendiriciler sizi bekliyor. Facebook konusunda biraz yardıma İhtiyacım var gibi:

https://www.facebook.com/angrybirdspop/ – – -? Destek sayfamızı ziyaret edin ya da bize bir mesaj iletmek! https://support.rovio.com/— Angry Birds Pop! – Bubble Shooter oynamak için tamamen bedava, ancak app alımları kullanılabilir isteğe bağlıdır.

Farklı iki şekilde, eğlenceli ton var! Https://www.rovio.com/privacy Kullanım Şartları: https://www.rovio.com/terms-of-servicePrivacy Politika:

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir