webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Angry Birds Match 3 4.2.0

Bu sevimli Maç 3 bulmaca oyununda dünyaları keşfedin ve yavruları toplayın! Sahneleri süsleyin, yeni giysiler kazanın ve tarzınızı ifade etmek için yavruları giydirin!Domuz Yavrularından civcivleri kurtarmaya ve şu an için sevimli yavruların sürüsünü büyütmeye yardımcı olmak için seviyeleri geçin – sizi bekliyorlar.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1688″]

Oyun fonksiyonları: zorlu bulmacalarla benzersiz ve eğlenceli Maç 3 oyun onları keşfetmek için yeni dünyaları beslemek ve kilidini açmak için sevimli yavruları toplayın büyük kuşları ortaya çıkarmak için 4 veveyaha fazla öğeyi eşleştirin – Kırmızı, bomba ve Chuck!

Angry Birds Match 3; Sürünüzü eğlendirmek için yeni öğeler bularak sahneleri süsleyin sene boyunca özel temalı etkinliklere katılın! Yeni giysiler denemek için Yavrularınızı ziyaret edin veya yalnızca Merhaba deyin!

Warning uyarı: kritik zeka seviyeleri. Yardıma ihtiyacın var mı? Destek sayfalarımızı ziyaret edin ya da bizlere bir mesaj gönderin! Https://support.Rovio.Com / Facebook Facebook’ta bizim gibi:

https://www.Facebook.Com/angrybirdsmatch Angry Birds Match oynamak için bütünüyle ücretsizdir, ancak isteğe bağlı uygulama içi satın alımlar mevcuttur.Kullanım Şartları: https://www.Rovio.Com/terms-of-servicePrivacy Politikası: https://www.Rovio.Com/privacy

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir