webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Angry Birds Evolution 2020 2.9.0

Angry Birds Evolution 2020 2.9.0 Bir döküm atış RPG olarak, Angry Birds dünya genelinde bariz bir nüfus kazandı.Oyuncular kuşları mermi olarak manipüle eder ve yumurtalarını çalmak için domuzlara karşı savaşırlar.Oyun birkaç aşamaya ayrılmıştır.

Angry Birds Evolution; Sapanı çekin, yönü ve gücü ayarlayın, kuşları evinize atın. Enemies.In ayrıca, düşmanlara arkadan saldırmak onlar için daha ölümcül olacaktır. Düşmanlarınızı doğru bir biçimde hedeflemek son derece önemlidir.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1075″]

Her dönüş geçer, her birim (kuş) domuzlara saldırmak için süper atışları kullanabilecektir.Bir patlama yaparak ya da büyük hasara neden olarak düşmanlarınıza saldırın ya da teslim olun. Bu becerilerden en iyi biçimde faydalanmak savaşta sizin için faydalı olacaktır.

Kuş (birim)birimler domuzları yendiğinde, bu aşama sona erer ve birimlerin durumu da süper atışlar olarak buna göre artacak ve renk onurlu “mavi” ve “sarı”olarak değiştirilecektir. Bonuslar farklı kuş renkleri için hiyerarşiktir. Örneğin, sarı birim, düşmanlara genel birimden 2 kat daha fazla hasara neden olur.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir