How to game apps install?

1. Tap the downloaded game apps file.

2. Touch install.

3. Open the application and click on "Install file".

4. Follow the steps that appear on the screen.

Report this app

Description

Alien Shooter 2

Efsanevi Alien Shooter ikinci bölümü Şimdi bedava Android geçerli! Deneyin ve patlayıcı eylem ısı, tüm dünyada milyonlarca oyuncu ile birlikte çekilmiş olacak!Bu oyun serisinin neredeyse tüm taksitler birleştirdi.

MAGMA firmain gizli üs içinde canavarlar başından ortaya çıkması gizemi çözmeye ve insanlığın hayatta kalması için dünya çapında bir savaşa katılmalısınız.Uzun tanıdık karakterler Genel Baker, mühendis Nicholas, dahi bir profesör ve, tabii ki, Kate Lia yardımı ile kahramanımızın yıllardır arkadaşı.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1245″]

Alien Shooter 2 Ama en önemlisi, kullanıcılarımızdan gelen yoğun talep üzerine, artık oyun bir çok oyunculu vardır. Kahraman yükseltme, silah ve test beceri yükseltme, dünya çapında kullanıcılar ile rekabet!Geliştirmek ve oyun tarzınıza göre karakterinizi donatmak Bir olasılık

– tabanca plazma tüfek için silah Yüzlerce Savaş uçağı, el bombası, ilk online savaşlar için haritalar olsun: ne – kampanya versiyonunda oyun Saatleri – Çok -(Çevrimdışı versiyonu) internet bağlantısı olmadan oynamak için yardım çantaları, implantlar ve diğer birçok Yeteneği.En iyi parçası olarak, Sigma Takım oyunudur:

– Ekran dolaşan Canavarlar! Düşman cesetleri, işi bir seviye yenerek gördün yok yok!

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.