How to game apps install?

1. Tap the downloaded game apps file.

2. Touch install.

3. Open the application and click on "Install file".

4. Follow the steps that appear on the screen.

Report this app

Description

Airport Madness 3D Volume 2 v1.307

Airport Madness 3D Volume 2 v1.307 Daha çok havalimanı istedin!Airport Madness 3D: Volume 2, sekiz yeni havalimanı, yeni uçak, daha çok kapı ve daha keskin detaylar sunuyor. İlk cilt gibi, Airport Madness 3D dahi oyunculara denetim Kulesi perspektifinden 3 ebatlı bir hava trafik denetim tecrübesi sunuyor. Havada çarpışmalardan kaçınırken trafiği epey süratli itin. İyi hava yahut kötü hava seçin, kulenin yüksekliğini tercihinize göre ayarlayın ve sonrasında sekiz değişik reel havaalanında Jet trafiğini yönetmek amacıyla elinizden gelenin en iyisini yapın. Uçak her komutunuza itaat eder iken ademoğlu pilotlarının seslerini dinleyin. Uçaklar arasındaki potansiyel çatışmalar amacıyla radar ekranlarınızı tarayın.

kameralardan, Gökyüzü kamerasından, kule kamerasından yahut pist kamerasından eylemi görüntüleyin.New York John F. Kennedy Toronto Pearson Miami Londra City San Francisco Lukla, Nepal, Hong Kong UI yenilemek, Cilt 1 yana büyük değişim amacıyla Chicago / ‘Hareİn ayrıyeten sekiz havaalanları arasında devam eden performans geçmişini izlemek gerçekleştiren yeni Kariyer İstatistiklerini sayfası vardır.Gerçek bir duygu!Arazimiz reel dünya bilgilerine istinaden inşa edilmiştir. Havaalanı tasarımları reel dünya düzenlerine dayanmaktadır

. Oyun reel dünya hava trafik kontrolörleri ve ticari pilotlar yönünden tasarlanmıştır. Uçak uçuş özellikleri dahi epey gerçekçidir.

google play lınk

5 comments on "Airport Madness 3D Volume 2 v1.307"

  1. Pingback: World Truck Driving Simulator V1,189 -

  2. Pingback: Russian Rider Online v1.35 -MOD-APK- Webteknohaber

  3. Pingback: Proton Bus Simulator 2020 v270 -mod-apk Webteknohaber

  4. Pingback: GT Speed Club - Drag Racing / CSR Race Car Game v1.10.9 -mod-apk Webteknohaber

  5. Pingback: Coach Bus Simulator v1.7.0 -mod-apk Webteknohaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.