webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Airline Commander 1.3.3

Airline Commander 1.3.3 Dünyanın en iyi havayolunu yaratın ve düzinelerce uçağı yönetin.Dünyanın tüm büyük havalimanlarına doğru binlerce rota açmak için en temel merkezlerden uçun.Gerçekçi pistlere ve yüksek çözünürlüklü bölgelere sahip yüzlerce havaalanında sözleşmelerden, kalkışlardan, inişlerden, taksilerden ve heyecan verici zorluklardan kazanın.

[ilgiliUygulama icerik_id=”945″]

Airline Commander; Gökyüzünü açtığınız ve fethettiğiniz rotalar sayesinde otomatik kazancınızı artırın!Becerilerinizi geliştirmek için yüzlerce lisans var. Tüm uçak kontrollerini nasıl kullen temelcağınızı ve arızalar, acil durumlar ve olumsuz hava şartlarıyla nasıl başa çıkacağınızı öğrenin.

Daha fazla havayolu ile kazandığınız geliştirmek; gerçek zamanlı hava trafiği arasında kesin bir filo kurmak!Oyun fonksiyonları: – nihai filonuzu yaratmak için düzinelerce uçak: türbin, reaksiyon, tek katlı ya da çift katlı – dünyanın tüm büyük havalimanlarına binlerce rota açmak için taksi yolları ile düzinelerce en temel Merkez-yüzlerce realist Havaalanı ve pist.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir