webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Age of Z 1.2.18

Bu zombi strateji OYUNU doom eşiğinden geri öldürmek zombiler, form ittifaklar ve kurşun insan medeniyeti!Zombi kıyameti karanlık çağlara insanlık attı. Şimdi, karanlıkta ışığı vardır. Makineleri, patlayıcı ve cesur askerlerin büyük Orduları yükselterek HAYATTA.

Zombi birlikleri katliamı, kentin güncelden inşası, mültecilerin kurtarılması ve güncel küresel refah getirerek medeniyeti güncelden CANLANDIRMAK. Dünyanın dört bir yanındaki komutanları ile ittifak kurmak, rakiplerine ezici ve Başkenti ele geçirerek GELİŞMEK böylece insanlığın güncel çağa öncülük edebilirsiniz.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1060″]

Z Yaş, zombiler bir tehlike olabilir çünkü… ama insan fitneciler ve backstabbers gerçek tehdit var. HAYATTA İşe güncellik ve öldüretim! İnsan homurdanıyor yapı büyük Orduları, katil makineli tüfek ve yüksek teknoloji lazer topları. Kahramanlar gün kazan! Ordu kurşun askere benzersiz karakterleri, seksi, uluslararası bir casus, çılgın bir bilim adamı, onurlu bir Şerif, ve daha fazlası dahil olmak üzere!

– Ölümün çeşitli yüzlerinden kavga! Mutant Zombi, Zombi Ayılar, Ölüm Anneler ve diğer korkunç ölü yaratıklar meydan okuma bekliyor. GERÇEK TOPOGRAFYA! Mart ve stratejik genişletmek Yukarı, Aşağı, ve göller ve dağlar GERÇEK bir 3D harita etrafında gerekir. Doğru yol, yaşam ve ölüm arasındaki farktır.

Age of Z İHYA – zombi birlikleri Temizle. Blok şehir bloğu kurtarmak, teknoloji ve silah merkezlerinin yanı sıra hastane, konut ve tarım arazileri güncelden! – Yağma ve kurtarma Mülteciler Refahını artırmak ve şehir tutmak için temizlemek büyüyor!- Dünyayı seyretmek gözlerinizin önünde değişiklik Göster!

Age of Z Daha üst düzey bir dünya, büyük ikramiye, ve güncel oyun için güncel bir Refah Aşamaları kilidini olacak!GELİŞMEK Hızlı, ezmek, ve HAKİM! İttifak senin gibi kullanıcılara yürüyen ve yakınsak yüzlerce gerçek zamanlı savaş haritası yönetecek.

– Dünya çapında gerçek dünya kullanıcılar ile BÜYÜK ittifaklar, diplomasi ya da bıçak ve hile ile. Zombi tehdit sadece başlangıç!- Arazi, kaynaklar ve teknoloji için öfke büyük klan savaşları.

Age of Z Tek BİR ittifak sermaye talebi ve Başkan seçebilir.Ne alır var mı Komutan? YAŞAM için savaş şimdi başlıyor!Facebook/Twitter bizi ile Bağlan:https://facebook.com/AgeOfZ/https://twitter.com/AgeofZ_JP

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir