webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Age of 2048 1.6.13

Binanın en başarılı Medeniyet Şehri Oyunları!Aynı blok büyük Medeniyetler inşa etmek için birleştirme!Basit bir slayt ile geçmişi ve deneyimi büyük tarihsel anları gidebilirsiniz.

Farklı dönemlerin 2048 puzzle oyun çağında bir şehir inşa ederken yada güncel bir duygu deneyim.üst düzey binalarda * onları birleştirmek için basit bir oyun ve heyecan verici zorluklar.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1222″]

Age of 2048 Tokatlamak blok Medeniyet geliştirmek için* bir Merak Oluşturmak.Taş Devri birden çok Uygarlık ile Uzay çağı Seyahat! IDLE Yapmak* çeşitli öğeler kullanarak stratejik hamle hatalarından* binalar güncellemeye için Sihirli Değnek Kullanın öğe Geri kullanarak Kurtarabilirsiniz.

Temizleyici madde Sizin için daha fazla alan yedek düşük seviyede binalar mendil! Sizin medeniyet kaderi senin ellerinde * 2048 yada evrim. * Kendi tarihinizi yazın.Epik GETİRİN * tüm dünyadan kullanıcılara karşı Rekabet Farklı Medeniyeti temsil eden profesyonel sanatçılar tarafından yapılmış.

Age of 2048 Yüksek puan almak ve mümkün olan en iyi uygarlık yarattı.• Şehir oluşturucu olmak ve dönemlerin 2048 puzzle oyun çağında medeniyet getirmek.FACEBOOKhttps://www.facebook.com/ageof2048

İNSTAGRAMhttps://www.instagram.com/• Twitterhttps://twitter ageof2048world.ageof2048 com/Müzik Yönetmeni: Sooyoung Kim (tren istasyonuna)Besteci: Sooyoung Kim, Oh Kyung, Min-Jiyoung, Şarkı Donggeun, Bok Dajin, Kim SojeongSound Tasarım: Sooyoung Kim, Oh Kyungİnstrument Kayıt: DonghwiKim,Dongwook Kim

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir