e
sv
8 Ball Pool

8 Ball Pool 4.9.1

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü!KötüFena DeğilGüzelÇok Güzel!
0%0%0%0%0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü!KötüFena DeğilGüzelÇok Güzel!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiMiniclip Inc

8 Ball Pool 4.9.1

8 Ball Pool 4.9.1 Dünyanın 1 numaralı Bilardo oyunu – şimdi Android üzerinde! Arkadaşlarınızla oynayın! Efsane ile oynamak. Cep telefonunuzda isabet Miniclip 8 Top Bilardo oyunu oynamak ve en iyi olmak!-1 8 OYUNCU TOURNAMENTSRefine pratik arenada becerileri-1 almak dünya üzerinde-vs-1 maçları veya kupa ve özel ipuçları kazanmak için turnuvaları girin 1 yarış! HAVUZ kazançLARI İÇİN OYNAMAK VE ÖZEL isteka ve masa İTEMSCustomize!

Tiles Hop – Beat Hopper 3.2.2

Tiles Hop – Beat Hopper 3.2.2 Tam Zamanlı Evde olmak Sıkıcı mı ??? İzin’Hop s ve hareket halindeyken müzik Çalmak. En yüksek...

Oyun 1 maç vs-1 Farklı rekabet içinde, tehlikede Havuz kazançları olacak – maçı kazanmak ve kazanç senin. Büyük kazıklar ile yüksek dereceli maçlar girmek için, ya da Havuz Dükkanından güncel üretim satın almak için kullanabilirsiniz.FRİENDSPlaying arkadaşlarınıza MEYDAN Miniclip veya Facebook hesabınız ile kayıt kolay ve düz oyun arkadaşlarınıza meydan mümkün olacak.

8 Ball Pool, meydan arkadaşları Farklı zaman, Farklı yerde ve yeteneklerinizi göstermek.SEVİYE UP8 Top Havuzu seviye sistemi Farklı zaman bir meydan okuma ile karşı karşıya olduğunuzu gösterir. Oyun sıralamanızı artırmak ve sadece en iyi Bilardo kullanıcılarına karşı oynamak çok daha özel bir maç yerleri erişin maçlar.

8 Ball Pool, bu oyun 1(Sıkça Sorulan Sorular)internet connectionSUPPORT gerektirir.&hesabımı nbsp;Neden Bayraklı? (Hesap bayraklı veya yasak)Bayraklı hesapları sistemimiz tarafından rakiplere karşı bir avantaj elde etmek için üçüncü parti oyunu değiştirme aracını kullanarak takip edilmiş.Uyarı sistemimiz sağlanan oynarken yine bir hile kullanmayın devam etmenizi sağlar.

8 Ball Pool, eğer hesabınızı Kalıcı olarak güncelden olmayacak Yasak olsaydı açmış, değiştirilmiş veya Farklıhangi bir ayrıntı silinmiş. Bu hesapla ilişkili e-posta güncel bir hesap oluşturmak için kullanılabilir olacaktır.

2. 8 Top Havuzu çok Oyunculu Miniclip üzerinde Benzersiz KİMLİĞİNİ bulmak için nasıl?Hesabı aktif ise bu sayı ilk Miniclip hesabı oluşturduğunuzda oluşturulur ve aynı kalır, kullanıcının bir kimlik olarak hizmet vermektedir.1)oyunu Açın ve alt kısmına doğru Takma adınız ve profil resmi göreceksiniz.

Üzerine tıklayın.2)Bir Kere tıklayın, Profil Sayfası pop-up, kazanç, başarı, kazanç miktarı ve diğer detaylar, Uniqueıd gibi gösteriliyor.3. Sorun giderme Miniclip oyun oyun sunucularımıza yourlocal bağlantı ile ilgili bir sorun olsa kayıp connectionerror mesaj aldınız GameServersİf Bizim için Bağlantıyı Düzeltmek için Bağlantı İssuesHow Kaybetti.Eğer ağınızda bir temporaryissue olabilir görmek için deneyelim. 1) Test yönlendirici deneyebilirsiniz:bazı adımlar vardır.

8 Ball Pool, yourversiyonem doğrudan bilgisayarınıza bağlamayı deneyin.  Lütfen not kablosuz online oyun için önerilen connectionsare değil. Güvenilirliği sağlamak için, online oynarken internete kablolu bağlantı areusing emin olun;2) en iyi sonucu almak için areplaying sırasında (özellikle P2P)) aşağı diğer programları Kapatın;

3 yourlocal (ev) ağ) üzerinde (Tablet veya Telefon) diğer bilgisayarlar veya aygıtlar görmek için Kontrol bant genişliği oyun sunucusuna yourconnection korumak için gerektiği kadar;4  kullanarak;ISS(bu genellikle 05: 00 ve 11: 00 arasında akşamları oluyor) gün içinde atotFarklı test edin ve eğer aynı sorun varsa;

8 Ball Pool, burada bir test yakazançk size İnternet bağlantısını kalitesini kontrol edebilirsiniz görmek bağlantınızı engelleyen veya kısıtlayan değil: http://www.pingtest.net Bu size İnternet bağlantısını kalitesi testleri görmek için lütfen kaybolmuş bir bağlantı deneyimi için muhtemelen Bir sonra aremore bir sınıf aşağıda Kalite puanları Hattı olmadığını kontrol edin.

4. Sürpriz Kutuları – cuesyou olan parçalar zaten ownİf ipuçları parçalarını kendi Sürpriz Kutuları youalready alıyorsanız, endişelenmeyin.Ticaret kartları gibi çok çalışıyor SurpriseBoxes için rasgele bir tarafı var.

Başlangıçta, ilk önce Farklı zaman kendi stilldon güncel kartlar ile dolu olacak bew satın oftrading kart paketleri. Yol boyunca tekrarlanan kartı alacağım için, ancak, daha fazla kart var, daha muhtemeldir.

Daha fazla satır aşağı bazı tekrarlanan cuepieces alacak neden SurpriseBoxes ile tam olarak aynı olacak ve bu. Bu olsa olsa, yine de bunu telafi etmek için PoolCoins fazladan alırsınız.

Google Play Linki

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Dota Underlords v1.0 b1000388 Mod Apk – Webteknohaber1 sene önce
 • […] Online Savaş Simülasyon Spor Strateji Yarış Dota Underlords v1.0 b1000388 Uygulama 8 Ball Pool 4.9.1 Online Farming Simulator 20 – 0.0.0.62 Uygulama Angry Birds […]

 • Wild Hunt 1.394 Mod Apk – Webteknohaber1 sene önce
 • […] mevcut en realist av oyunu!→ Avlanma becerilerinizi geliştirin, 1v1 PvP çevrimiçi modunda yarışın ve dünyanın en iyi hayvan avcısı olun!→ Yeni bir av kulübü […]

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478