webteknohaber.com

webteknohaber.com

LEGENS ŞEHİR

5.0.01

Download APK
4.1/5 Votes: 151
Developer
Yostar Limited.
Version
5.0.01
Updated
September 30, 2021
Requirements
4.1 and up
Size
86M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

LEGENS ŞEHİR

Arknights

LEGENS ŞEHİR GTA 5 Mobile 3D Cars Premium 5.0.01 Azur Lane, yalnızca Bilibili tarafından başlatılan bir hücre rekreasyonudur. İki karlı kapalı betadan sonra,GTA 5 Mobile  Azur Lane 2 Haziran’da resmen başlatıldı. Şu anda, spor Google Play Uygulama Perakendecisi içinde 500.000 indirmeye ulaştı. Azur Lane’de oyuncular uzman komutanlara dönüşecek, ancak süreç çok zor olabilir. Dünyayı inşa et, savaş gemilerini ve güzellikleri elde etmek için IQ ve paranı kullan? Azur Lane APK Battle ship gibi bazı gayri resmi video oyunlarında, inşa etmek için tektonik mankene geçmek LEGENS ŞEHİR zorunda kalmayacaksınız, ancak belirli miktarda varlık harcayarak katılımcıya ağır savaş GTA 5 Mobile gemilerine veya daha küçük olanlara alternatif verilebilir. Tamamen farklı tektonik modlar birkaç tür Savaş Gemisi alacaktır. Tektonik savaş gemisini alıyor, bu da ekstra cazip mi? Spora başlamadan önce yapmanız gereken şey, kendinize bir ordu kurmaktır. Her ordunun 6 kavurucu kadını olabilir, ancak hatırlanması gereken bir faktör, tamamen farklı savaş gemilerinin tamamen farklı sonuçlara sahip olabileceği ve oyuncuların çok iyi bir karışıma sahip olmasını gerektirebileceğidir.

LEGENS ŞEHİR GTA 5 Mobile 3D Cars Premium İlke menüsüne tıklayın, katılımcı Savaş Ortamının dünyasına girecektir. Burada oyuncular battlefield ve battle Military seçeneklerine sahip olabilirler. Sol tuş, düşmanları gizleyen kadın askerlerini, uzmanlığı düzenlemek için ayakta duran en iyi tuş kontrollerini kontrol eder. Savaş bittikten sonra, ödüllerinizin ne olduğunu bulmak için çok istekli olabilirsiniz. Spor, ödülünüzün Kaynaklar, ödüller ve daha da önemlisi kavurucu kadınlar olabileceğini söylemek için çok psikolojik olabilir. Bununla birlikte, otomobillerin ünitelerin çalışması için yağ kullandığı bilinmelidir, bu nedenle yağı spora dökmeyi unutmayın.

LEGENS ŞEHİR GTA 5 Mobile 3D Cars Premium Tüm son kadın toplar, yani spor büyüme karakter değil kritik bir eksiklik olacağını Donanma Mücadele bir rekreasyon olduğunu. Azur Lane, her biri 5 çeşit kit içeren çok çeşitli karakter geliştirme programları sunar, oyuncular bunu simge etiketlerini yapıştırarak veya görevi tamamlamanıza yardımcı olacak sihirli alanı kullanarak başarabilirler. Son kadınları al, sonra uzmanlığı arttırmak ve ordunun önleyici enerjisini geliştirmek için onları akademiye teslim et. Zamanı önlemenin yanı sıra, katılımcı aynı zamanda Ev için mobilyalar düzenleyen, iyi kadınlar için bahçecilik yapan “gerçek bir çocuk” olacak!
Google Play

What's new

Update Note
-This is a mandatory update, after which you should download and install the app again manually. Please log in and bind your account to at least one third-party account before the update if you are currently using a guest account to play the game.

Update Content
-Preload New Event
-Improved Localization Quality
-Improved Gaming Experience

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir