webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Digital World V1.0

Digital World V1.0 En dolu ve en havadar digimonlar burada toplanır, daha kuvvetli ve bilindik digimonları toplamak amacıyla çabuk edin;Oyunumuzda Arena, lonca Savaşı, çapraz server Savaşına alan okuyabilirsiniz;giriş, harp, düzey yukarı ve başarı refahı sizi bekliyor!—Süper bolluk – – – *7 gün süresince büyük mükafat, bedava digimon olsun * on kere şarj indirimi ve ilk şarj size harika digimon gönderin.— Oyun özelliği – – – 【Görünüm tasarımı】tasarımda özenle yapılmış profesyonel ressam, yüzlerce görkemli ve detaylı görüntü ekranda canlı bir şekilde gösterilir!【Beceri ve oyun】sıkı digimons seti ve ilişkilerin tamamıyla restorasyonu, takım kombinasyonunu kuvvetli ve muazzam duruma getirir. Bu en kuvvetli digimon rangers’a hakim olan sizsiniz! En kuvvetli takımı yapmaya hazır mısın?【Orijinal animasyon】 bilindik orjinal şarkılarla beraber hayali bir öykü size en arı ikincil personel tecrübesini getiriyor!

【Tam koleksiyon】 çocukluğunuzda karşınıza çıkan her ikonik karakter burada toplanır. Büyüme adımında, yetişkin aşamada gibi ortaklar mutlaka görüntü niteliği ihtiyaçlarınızı karşılar.【Bol Eğitim】harika digimonları takım, ruh, ilahi silah, kabiliyet ve takımyıldızı gibi türlü şekillerde geliştirebilirsiniz. Sınırlayıcı strateji sizi dünyaya hakim olmaya yönlendirecektir.

【Heyecan verici zorluklar】 Arena, misal, sınama, tamers, lonca Savaşı ve Challenger Turnuvası etkinlikleri sırayla serbest bırakılacak. İşte ödülleri varlıklaştırmak ve ranger’larınızı donatmak amacıyla PVP, PVE örnekleri!

GOOGLE PLAY LINK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir