webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

100 Doors Puzzle 1.6.9f2

Bulmacalar ve gizli nesneleri sever misin? Oyun 100 Kapılar serisinden oyunlar? Ne gerek bu nokta ve tıkırtı oyun tam olarak budur! Tüm seviyeleri tamamlamak ve tüm başarıları elde tüm yeteneklerinizi kullanın.

Özellikler:- heyecan verici bir bulmaca;- gelin ve tıklayın tarz;- serin mekaniği: zaman ve uzayda hareket, çok güzel animasyonlar ile gizli nesne ve daha fazla bulmacalar;- şaşırtıcı düzeyde nesneler, arama birleştirerek;- oyun tamamen ÜCRETSİZ;- dokuz güzel ve ayrıntılı yerleri;

[ilgiliUygulama icerik_id=”1245″]

100 Kapılar Bulmaca Kutusu ana hedefi oda kaçış etmektir. 100 kapıların açılması ve bir sonraki kata asansörle taşımak gerekir cihazın tüm olanaklarını kullanarak. Bunu yapmak için gizli nesneleri için arama, sovle bulmaca ve kullanım öğeleri.

100 Doors Puzzle, Güncel nokta oyun ve ŞİMDİ ÜCRETSİZ 100 kapı oyunu!100 kapıların bazıları geçen veya bir öneriniz var olan sorunlar nelerdir? Sosyal ağlarda bize ulaşın:VKontakte: https://vk.com/proteygamesFacebook: https://www.facebook.com/proteygamesWe ruh ile oyun yapıyoruz!

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir